Yeni AdwCleaner 8.1.0 ile bilgisayarınızı reklam yazılımlarına karşı çok daha hızlı tarayın

Bilgisayarımız çok sayıda kötü amaçlı yazılımdan etkilenebilir. Böyle bir virüse bulaşabilir, bir Truva Atı ile güvenliğimizi tehlikeye atabilir, casus yazılımlar aracılığıyla kişisel verilerimizi bir bilgisayar korsanına verebilir ve hatta fidye yazılımı nedeniyle dosyalarımıza erişimi kaybedebiliriz. Bununla birlikte, (teorik olarak) daha az tehlikeli olmalarına rağmen, internette gezinirken çok daha can sıkıcı olan ve bizi rahatsız eden başka tehdit türleri de vardır. Hakkında konuşuyoruz reklam yazılımı.

Bunların hepsini reklam yazılımı olarak biliyoruz istenmeyen reklamları görüntülemek için tasarlanmış programlar, ya da yanıltıcı, internette gezinirken ya da sadece bilgisayarı kullanırken. Bu reklamlar, söz konusu sayfadaki gerçek reklamları taklit ederek kendilerini web sitelerine yerleştirebilir, kayan pencereler olarak görünebilir veya istenmeyen programlar şeklinde PC’ye yüklenebilir.

Adware’in temel amacı, kullanıcıyı rahatsız etmek ve bilgisayar korsanı için bir dizi reklama dayalı gelir elde etmektir. Reklamları hedeflemenin yanı sıra, tarayıcı araç çubukları, sahte web tarayıcıları, sahte tarayıcılar veya genellikle istenmeyen programlar gibi başka biçimlerde de olabilir.

Hepimizin bilgisayarında yüklü bir antivirüs var. Bu, en tehlikeli tehditleri tespit etme ve engelleme konusunda uzmanlaşmıştır. Ancak, reklam yazılımlarını tespit etmeye gelince, arzulanan çok şey bırakırlar. Bu nedenle gereksiz riskler almaktan kaçınmak ve bilgisayarımızın tamamen temiz olduğundan emin olmak istiyorsak, bu tür gereksiz yazılımlar konusunda uzmanlaşmış bir programa sahip olmak gerekir. Ve en eski ve en iyilerinden biri, Adw Temizleyici.

AdwCleaner, bilgisayarınızı reklam yazılımlarından temizler. Ve şimdi daha hızlı yapıyor

AdwCleaner, PC’deki her türlü reklam yazılımını aramak ve silmek konusunda uzmanlaşmış, tanınmış Malwarebytes firmasına ait bir programdır. Bu program, reklam yazılımının kendisi, araç çubukları, potansiyel olarak istenmeyen programlar (PUP’lar) veya İnternet tarayıcımızı veya arama motorumuzu taklit etmek için tasarlanmış yazılımlar olsun, bilgisayara gizlice girebilen tüm reklam yazılımlarını bulma yeteneğine sahiptir. Program tüm bilgisayarımızı tarar, tüm şüpheli yazılımları kaydeder ve onunla ne yapmak istediğimizi seçmemize izin verir.

Bu programla ilgili olarak değinebileceğimiz tek sorun yavaşlığıdır ve bu da tüm bir PC’yi analiz etmenin uzun zaman alabilmesidir. Neyse ki, gelişiyle AdwCleaner’ın yeni 8.1 sürümü, Bu tarih. Bu sürüm yalnızca bir değişiklik sunmaya odaklanmıştır: tarama işlemlerini çok iş parçacıklı yap. Bu sayede her tür bilgisayarın tarama hızı çok daha hızlı olacaktır. İşlemci iş parçacığı sayısı ne kadar yüksek olursa, hız o kadar yüksek olur.

Adw Temizleyici 8.1

İndirmek

Bu program tüm kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Bu yeni sürüm 8.1’i bu bağlantıdan ücretsiz olarak indirebiliriz. Program taşınabilirdir (bu nedenle yüklenmesi gerekmez) ve bilgisayarımıza kurduğumuz diğer herhangi bir antivirüs ile sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir.

Şüphesiz, bilgisayarımızın gerçekten temiz olmasını ve güvenlik ve performans sorunlarından kaçınmasını istiyorsak gerekli bir programdır. Daha da fazla koruma istiyorsak, aynı sahiplere ait başka bir güvenlik yazılımı olan Malwarebytes Anti-Malware’i denemekten vazgeçmemeliyiz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…