Yazılım güncellemeleri harika cihaza ulaşıyor: LG, satın alma işleminizden sonra işlevleri genişletebilmenizi istiyor

Planlı eskitme bizi şu gerçeğe alıştırdı: hızlı teknolojik evrim Birkaç ayda bir çıkan yeni modeller ile, yazılım veya donanım bileşenlerinizi yükseltin mümkünse ekipmanın faydalı ömrünü devam ettirmek ve üretici birkaç ay sonra müşterilerini unutmamak.

Günümüzde multimedya oynatıcıların donanım yazılımını güncellemek zorunda kalmak yaygındır. televizyon, bilgisayarlarımız, stereolar ve hatta ampullerden ve yönlendiriciler, kablosuz erişim noktaları vb. gibi diğer küçük bağlı ev cihazlarından bile.

Ancak bu eğilim, Türkiye ile el ele bir adım daha ileri gitmek üzere olabilir. LG, konseptin saflarına gelişini henüz açıklayan bir şirket “Sizin İçin Gelişen Cihazlar”, bu yıl kurmaya başlamayı düşündükleri ve temelde bu iyileştirme ve güncelleme kavramını günümüze taşımak isteyen yeni bir paradigma. büyük cihaz dünyası.

{«videoId»:»x86s1vp»,»autoplay»:true,»title»:»LG – THE SAHNE 2022 – CES 2022″}

Evet, güncelleme yapabilmek garip geliyor çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi veya ocak, ancak üreticinin niyeti bu yönde gibi görünüyor ve yeni bir cihaz alıcılarına daha sonra orijinalde bulunmayan daha fazla işlev ve özellik ekleme seçeneği sunuyor.

Örneğin, bu iş modelini göstermek için markanın kısa açıklamasında, nasıl yapabileceğimiz hakkında yorum yapıyorlar. bir hava temizleyicinin performansını artırmak LG PuriCare daha sonra, bir tane benimsememiz durumunda evcil hayvanlar için özel bir filtre ekliyor veya ayrıca bazı ekstra aksesuarlar ekleyerek daha sonra farklı iklimlere ve kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayabilen kurutucular veya dahili yazılımını değiştirerek.

Lg Yükseltilebilir Cihazlar 02 Çamaşır Makinesi

Yazılım değişiklikleri, LG ThinQ uygulaması cep telefonları için “Yükseltme Merkezi” adı verilen özel bir bölümde ve markaya bağlı olarak, bu sayede kullanıcılar, ürünün kullanım ömrünü küçük kademeli iyileştirmelerle uzatabilecek, böylece daha yüksek performans ve yıkama programları gibi yeni işlevler sunabilecek, sıcaklık yönetimi, fırın için yeni tarifler vb.

Sana lanet ediyorum, planlı eskitme

Yükseltilebilir LG cihazlarının kullanılabilirliği

Bu yeni yükseltilebilir cihazlar ne zaman için? Eh, LG biraz sahip olmak istediklerini söylüyor Bu yıl 2022 boyunca 20 takım hazırÖnümüzdeki birkaç ay içinde yeni bir çamaşır ve kurutma makinesiyle başlıyoruz.

Apriori ilginç bir fikir gibi görünüyor, ancak sonunda nasıl uygulandığı, gerçekte hangi iyileştirme seçeneklerinin olduğu ve tüm bunların nasıl yapılabileceği hala görülüyor. kullanıcı dostu, karmaşık konfigürasyonlar, kurulumlar olmadan ve deterjanı daha verimli bir şekilde dökmek için birkaç ayda bir yeni bir “zorunlu” güncelleme sunmamızı isteyen çamaşır makinesi olmadan.

Daha fazla bilgi | LG

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yazılım güncellemeleri harika cihaza ulaşıyor: LG, satın alma işleminizden sonra işlevleri genişletebilmenizi istiyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…