Yazdığınızı kimsenin duymaması için sessiz bir klavye nasıl seçilir

Yazdığınızı kimsenin duymaması için sessiz bir klavye nasıl seçilir

Birçok insan için en sinir bozucu şeylerden biri, tuşların özellikle tıkırdamasıdır. Neyse ki, bu sorunun çözümü bir satın almak kadar basit. sessiz klavye bu sorunu çözen.

Gerçek şu ki, bu gereksinimi karşılayan ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde çalışmanıza veya oynamanıza izin verecek çok sayıda klavye bulabilirsiniz.

Mekanik veya membran klavye?

keytron mekanik klavye

atılan en önemli adım sessiz bir klavye seçin doğru modeli seçmektir. Piyasada çok farklı iki model bulabiliriz: mekanik klavyeler ve membran klavyeler.

Bunu söylemek mekanik klavyeler oyun sektörünün vazgeçilmezi oldu, tuşlara basıldığında çok daha fazla hareket imkanı sundukları için, önemli ölçüde daha hassas çalabiliyoruz. Ve bazı oyunlarda bu dikkate alınması gereken bir unsurdur.

Böyle keyifli bir deneyim sunmanın sırrı anahtarlarda. Ancak büyük bir sorun var: son derece gürültülüler. Chery MX Silent gibi sessiz anahtarları satın alabileceğiniz doğru olsa da, Gürültü yapmayan bir klavye istiyorsanız, membranlı bir modele yönelmeniz çok daha iyi.

Membran klavyelerin avantajları

Logitech K400 Plus klavyeyi kullanma

Doğrulamış olabileceğiniz gibi, mekanik klavyeler, artan tuş hareketi nedeniyle oyun oynamak için daha iyidir. Çok daha uzun bir ömre sahip olmalarına ek olarak (bir membran klavye için 10 milyon tuş vuruşuna karşı 50 milyona kadar tuş vuruşu).

Ancak çok sessiz bir klavye istiyorsanız, membran modelleri göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçenek olacaktır.. Yeni başlayanlar için, mekanik klavyelerden önemli ölçüde daha ucuzdurlar, bu nedenle satın alma işleminizde iyi paradan tasarruf edersiniz.

Ayrıca, çünkü tuş vuruşu düzdür ve herhangi bir dokunsal geri bildirime sahip değildir, Çok az seyahat sunarlar, bu da onları uzun süreli yazı için mükemmel kılar. Ve membran klavyelerin mekanik bir modele göre daha hafif olduğu gerçeğini de unutmuyoruz, bu da klavyenizi ağırlık sorunu olmadan istediğiniz yere taşımanızı çok daha rahat hale getiriyor.

Dikkate alınacak modeller

Hepsinden iyisi, mekanik bir klavyede bulacağınız ana işlevlerin, özel tuş konfigürasyonunun ötesinde, bir membran modelinde sahip olmanızdır. İster dokunsal arkadan aydınlatma ister programlanabilir düğmeler olsun, günlük yaşamınız için sessiz bir klavye seçebilmeniz için çok çeşitli olanaklar parmaklarınızın ucunda olacak.

Uygun seçenekler ararken kafanızı kaşımak istemiyor musunuz? O zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak için on çok sessiz membran klavyeden oluşan bir seçim yaptığımız aşağıdaki derlemeyi kaçırmayın. Bütçenize en uygun klavyeyi seçebilmeniz için farklı fiyat aralıklarında çözümler. Açıkçası, dahil ettiğimiz tüm modeller İspanyolca, bu nedenle “ñ” harfini ve diğer gerekli unsurları bulacaksınız. Bu derleme için seçtiğimiz farklı seçenekleri görelim.

Logitech G213 Harikası

Logitech G213 Harikası

Bir model arıyorsanız ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir modelle başlıyoruz. En sevdiğiniz oyunların keyfini istediğiniz zaman çıkarmanız için membran klavye. Arkadan aydınlatmalı tuşlara sahiptir, böylece loş ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz, ayrıca su sıçramalarına karşı dayanıklıdır, bu nedenle herhangi bir sıvı dökerseniz endişelenmenize gerek kalmaz.

Microsoft Kablosuz Konforlu Masaüstü 5050

Kablosuz Konforlu Masaüstü 5050

Microsoft, sektördeki ağır toplardan bir diğeridir, bu nedenle bu derlemede klavyelerinden birkaçını bulacaksınız. Wireless Comfort Desktop 5050 söz konusu olduğunda, çalışma ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir dizi fare ve klavye ile ilgileniyoruz. Bunun için bir varsayım Çalışırken herhangi bir yaralanma yaşamamanız için entegre avuç içi dayanağı.

Perixx Periduo-606

Perixx Periduo-606

Üçüncü sırada, alışılmadık bir görünüm sunan bir model olan bu Perixx Periduo-606 var. Özel tasarımı sayesinde bu sessiz klavye çok ergonomikbu yüzden ofis ortamları için de oldukça uygun bir modeldir.

Logitech MK470

Logitech MK470

İsviçreli üreticinin tavsiye etmek istediğimiz bir diğer modeli de Logitech MK470. Bu çok kompakt bir klavye ve fare setidir, bu yüzden onu istediğiniz yerde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz, çünkü onu taşımak hiç sorun olmayacaktır. Şaşırtıcı pil ömrünü ve kullanım kolaylığını ekleyin ve çok yönlü bir ürününüz var.

Microsoft Tasarımcısı

Microsoft Tasarımcısı

Microsoft Designer’ını önermek için Redmond merkezli deve dönüyoruz. Satın alabileceğiniz en kompakt membran klavyelerden birinden bahsediyoruz, bu nedenle örneğin bir tablet ile kullanım için mükemmeldir. Ek olarak, uzun ömürlü pili, özerkliği sorun olmaktan çıkaracaktır.

Razer Cynosa Lite

Razer Cynosa Lite

Razer, oyun sektöründeki en büyük referanslardan biridir ve oynamak için bir membran klavye arıyorsanız Razer Cynosa Lite ilk kılıcıdır. Razer Synapse uygulaması aracılığıyla RGB aydınlatmalı, programlanabilir tuşlara sahip bir model. Kaçmasına izin verme!

Logitech K270

Logitech MK270

Sessiz bir model istiyorsanız satın alabileceğiniz en iyi membran klavyelerin bu derlemesine devam ederek, şunu tavsiye etmek istiyoruz: Logitech K270. Sıçrama direncine sahiptir, dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şüphesiz özerklik sunar.

Microsoft Kablolu Masaüstü 600

Microsoft Kablolu Masaüstü 600

Amerikalı üreticinin önermek istediğimiz en son modeli Microsoft Wired Desktop 600’dür. Mouse ile birlikte gelen ve akılda tutulması gereken bir fiyatı olan bir membran klavye.

Logitech K120

Logitech K120

bir ucuz logitech klavye, Logitech K120’yi kaçırmayın. Çok basit bir model, ancak beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir model. Kısayol tuşlarına sahip olmasının yanı sıra uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Tacens Anima AK0

Tacens Anima AK0

Bu derlemeyi satın alabileceğiniz en iyi klavyelerle kapatıyoruz ve Tacens Anima AK0’ı öneriyoruz. Fiyatı gerçek bir skandal olan ve çok sessiz olduğu için rahat ve kimseyi rahatsız etmeden çalışmanızı sağlayacak bir model.

Yazdığınızı kimsenin duymaması için sessiz klavye nasıl seçilir girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…