Yaşlılar için en iyi sabit hatlar: rahat ve kullanımı kolay

Hemen hemen hepimiz akıllı telefonu arkadaşlarımızla ve ailemizle arama yapmak ve iletişim kurmak için kullansak da, gerçek şu ki, sabit hatlar hala önemli cihazlardır birçok evde, özellikle yaşlılar için.

Bu sebeple size bazı yaşlılar için en iyi sabit telefonlar piyasada bulabileceğimiz, çok rahat ve her şeyden önce kullanımı çok kolay.

Yaşlılar için en iyi sabit hatlar

İyi görünürlük ve geniş dokunmatik tuşlara sahip ekranlar, aşağıda bahsettiğimiz cihazların ana özellikleridir. hem kablolu hem kablosuz. Ek olarak, bazıları aşağıdaki gibi ilginç özelliklere sahiptir: ses yükselticiişitme sorunu olanlar için.

 • Alcatel Max 10
 • MaxCom KXT480
 • Gigaset DL580
 • Gigaset E290
 • SwissVoice Xtra 2155
 • Doro Magna 4000
 • Panasonic KX-TGE310SPB
 • Doro PhoneEasy 311c
 • Geemarc AMPLIPOWER40

Alcatel Max 10

Bu telefon, büyük tuşları, güçlendirilmiş kulaklığı ve hepsinden önemlisi, yaşlı insanlar için mükemmeldir. fotoğraflarla altı doğrudan anılarıbu şekilde sadece fotoğrafın üzerine basarak bağlantılı akraba veya tanıdık otomatik olarak aranacaktır.

Daha fazla bilgi: Alcatel Max 10

MaxCom KXT480

Yaşlılar için gerçekten basit ve kullanımı çok kolay bir sabit telefon büyük sayı tuşları sayesinde. Ayrıca, çevirdikleri numaranın yanı sıra gün ve tarihi bilmek için bir ekrana sahiptir.

Daha fazla bilgi: MaxCom KXT480

Gigaset DL580

Kullanımı çok kolay ve sezgisel bir sabit hatlı telefon. Ayrıca diğer modellerden farklı olarak, bu dokunsal geri bildirime sahip Böylece karanlık ortamlarda ve hatta ışık kapalıyken bile kullanılabilir.

Daha fazla bilgi: Gigaset DL580

Gigaset E290

Öte yandan, ebeveynlerinizin veya büyükanne ve büyükbabanızın biraz daha “modern” bir telefona sahip olmasını istiyorsanız, bu cihaz harika bir seçenektir. Büyük tuşlara, iyi bir ekrana ve bir yenilik olarak, kablosuz.

Daha fazla bilgi: Gigaset E290

SwissVoice Xtra 2155

SwissVoice Xtra 2155 sabit hatlı telefon, kapsamlı ve gelişmiş işlevleri sayesinde çok eksiksiz bir modeldir. Bunlardan bazılarından bahsetmek gerekirse, bu telefonun sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fotoğraflarla birlikte 4 doğrudan hatırasadece resmine tıklayarak birini aramak için.

Buna büyük klavyeyi eklemeliyiz, telesekreter mesajlarının yavaş çalınması ses, ekstra yüksek sesli zil sesi, arayanın adını sesli okuma dahil ve aşağıdaki gibi aksesuarları bağlama imkanı ek bir mikrofon.

Daha fazla bilgi: SwissVoice Xtra 2155

Doro Magna 4000

Yaşlılar için en iyi sabit telefonlardan bir diğeri, büyük tuşlara ve bilgilerin mükemmel bir şekilde görülebildiği arkadan aydınlatmalı bir ekrana sahip olan bu Doro Magna 4000’dir. Aynı zamanda onun için öne çıkıyor amfi düğmesisağda bulunur, bu da sesi artırmanıza olanak tanır 60 desibele kadar.

hoparlör, hafıza 50 kişiyi telefon rehberine kaydethızlı arama ve tekrar arama tuşları bu modelin en ilgi çekici özelliklerindendir.

Daha fazla bilgi: Doro Magna 4000

Panasonic KX-TGE310SPB

Panasonic’ten bu Panasonic KX-TGE310SPB, evin her köşesinden tam konforla konuşmak için ideal kablosuz bir sabit telefon geliyor. sağlayan bir pile sahiptir. 10 saate kadar sürekli kullanım ve enerji tasarrufu için entegre ECO modu ile 200 saat bekleme süresi. Ayrıca, ilginç bir işlevi vardır. istenmeyen aramaları engelle.

Daha fazla bilgi: Panasonic KX-TGE310SPB

Doro PhoneEasy 311c

Doro PhoneEasy 311c ile ilgili vurgulanması gereken ana detay, işitme cihazı uyumlu, böylece bu işitme cihazını kullanırken bile ses net bir şekilde duyulur. Bu sabit hatta baktığımızda çarpıcı olduklarını görüyoruz. anahtarlar, bu kadar büyük bir boyuta sahip bir telefon numarasını çevirirken hiçbir hata olmayacağını.

Daha fazla bilgi: Doro PhoneEasy 311c

Geemarc AMPLIPOWER40

Yaşlı insanlar işitme engelliler Kolayca ayarlanabilen + 40dB’ye kadar güçlendirilmiş bir sesle bu Geemarc AMPLIPOWER40 ile telefonla daha iyi iletişim kurabilecekler. Ayrıca büyük bir klavyeye sahiptir ve eller serbest işlevi.

Daha fazla bilgi: Geemarc AMPLIPOWER40

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

 • realme Buds Air 2, analiz: tüm cepler için gürültü engelleme
 • Samsung Galaxy A52 5G incelemesi: çok daha az parayla üst düzey bir deneyim
 • realme 8 Pro incelemesi: 108MP kamerasıyla fotoğrafçılık çıtasını yükseltiyor
 • OnePlus 9 Pro incelemesi: Hasselblad, neredeyse mükemmel bir akıllı telefona son dokunuşu yapıyor
 • OnePlus 9, analiz: küçük kardeşe bahse girmek için her zamankinden daha fazla neden
 • Huawei FreeBuds 4i, analiz: tasarım, ses ve pil, (neredeyse) mükemmel ekip
 • Samsung bir iPhone yapmak istediğinde Samsung Galaxy Alpha’yı hatırlamak
 • Sony Xperia 5 incelemesi: farklı bir formatta eksiksiz bir akıllı telefon

Giriş Yaşlılar için en iyi sabit hatlar: rahat ve kullanımı kolay ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…