‘Yasadışı web sitelerini’ tespit etmek için haftalık toplantılar: bu, kültür endüstrisi ve İspanyol operatörler arasındaki anlaşmadır.

bugün gerçekleşecek ‘içerik korsanlığına’ karşı ilk büyük anlaşmanın imzalanması Kültür ve Spor Bakanlığı tarafından terfi ettirilen ve başkanlık edilen bir etkinlikte telekomünikasyon operatörleri ve İspanyol kültür endüstrileri arasında.

Üç parti, teşkil eden şeyin başarısını kutladı operatörler ve kültür endüstrileri arasındaki işbirliğini kendi kendine düzenleyen ilk gönüllü davranış kuralları telif hakkıyla korunan içeriği yayan web sitelerine erişimi engelleyen önlemler önerirken.

Anlaşma “bunlar için” geçerli olacak Fikri mülkiyet haklarını ihlal edici nitelikte olduğu yargı kararıyla ilan edilen web siteleri […] yasa dışı davranışın belirli yinelenmesi koşullarının aynı olması şartıyla.

Söz konusu anlaşma, görevi hazırlamak üzere (taraflardan herhangi birinin daveti üzerine bakanlığın müdahale edebileceği) bir teknik komitenin oluşturulmasını öngörmektedir. başka bir sitenin içeriğini kopyalayan web sitelerinin haftalık listeleris zaten kesin yargı cümleleri ile belirtilmiştir.

Operatörlerin İspanya'dan bir indirme web sitesine engellenmesi nasıl atlanır

Geçen yıl ortak çalışma masası ile hazırlanan metin, Ulusal Piyasalar ve Rekabet Komisyonu (CNMC) tarafından incelendi ve 2019 Fikri Mülkiyet Yasası ile korunuyor.

İndirmeler, endüstri ve operatörler

Buna ek olarak, bugün ‘İçerik Yaratıcıları ve Endüstrileri Koalisyonu’ temsilcilerinin yanı sıra DigitalES’e (Telefónica, Orange, Vodafone ve MásMóvil) entegre İnternet erişim operatörlerinin yanı sıra Euskatel ve Eurona tarafından imzalanacak.

bu İçerik Oluşturucu Koalisyonusırayla telif hakkı yönetimi varlıkları (bunların arasında SGAE) tarafından entegre edilmiştir. İspanya’da dijital ‘korsanlık’ faaliyetlerinin kapsamı ve etkisine ilişkin rakamların yayılmasırakamları bakanlığın kendisi tarafından bile sıklıkla sorgulanan bir ‘Korsanlık Gözlemevi’ aracılığıyla.

bu taşıyıcı sanayiÖte yandan, son yıllarda, söz konusu şirketin (ve Movistar gibi diğerlerinin) gerçekleştirdiği kötü şöhretli ‘Euskaltel Davası’ gibi kültürel materyal indirme vakalarıyla ilgili oldukça tartışmalı bazı girişimlerde de rol aldı. P2P indirmeleri için mahkemeye çıkmamak için para talep eden mektupla tehditler.

{«videoId»:»x7zofti»,»autoplay»:true,»title»:»eMule LIVE İNDİRME DEVAM EDİYOR eMule 060a, 10 yıl aradan sonra ilk yeni sürümü yayınladı»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ‘Yasadışı web sitelerini’ tespit etmek için haftalık toplantılar: bu, kültür endüstrisi ve İspanyol operatörler arasındaki anlaşmadır. aslen yayınlandı Genbeta Mark Merino tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…