Yarış sever mi? Logitech direksiyon ve pedallar en iyi fiyata

İster ralli, ister pist veya şehir içi olsun, araba yarışı oyunları konusunda tutkuluysanız, kaçıramayacağınız bir aksesuar var. bir bu Logitech gibi pedallı yarış direksiyonu şimdi inanılmaz bir fiyata teklifte buluyoruz. Uyumlu bir model oyun konsolları, PC ve Mac.

Bu, yarış direksiyonu ve pedal takımıdır. Logitech G29 Sürüş Gücükesinlikle inanılmaz bir sürüş deneyimi yaşayabileceğimiz, sanki kendimiz dünyanın en güçlü ve seçkin arabalarından bazılarının direksiyonunun arkasında ve en iyi devrelerde oturuyormuşuz gibi, ancak evdeki kanepeden veya sandalyeden .

Sanki gerçek bir araba kullanıyormuşsun gibi

Logitech hakkında konuşmak kalite ile eş anlamlıdır ve bu durumda daha azı için değildir. Hem direksiyon simidi hem de pedallar mükemmel kalite ve optimum performans sunar. G29 Driving Force tekerleği iki motorla donatılmıştır ve bir simülasyonu simüle etmek için tasarlanmıştır. inanılmaz gerçekçilikaraba kullanma hissine sahip olmanızı ve her virajda lastikleri hissetmenizi sağlar.

Pedalların ünitesi, gerçek bir arabada gerçekten oturuyormuş, bir spor araba kullanıyormuş gibi hızlanabilme, fren yapabilme ve vites değiştirebilme hissini hissetmemizi sağlar. Hem direksiyon simidi hem de pedallar bir büyük dayanıklılıkdireksiyon milinde çelik yataklar ve paslanmaz çelik pedallar ve vites kolları ile.

Daha fazla rahatlık için direksiyon simidi, konsol düğmeleri ve direksiyon simidi üzerinde bulunan yarı otomatik vites kolları ile oyun kontrollerine kolayca erişilebilir. Bir set, bu Logitech G29 Driving Force direksiyon simidi ve pedallar, en sevdiğimiz oyunlardan tam anlamıyla keyif almanız için tasarlandı. PS4, PS4, PS3, Windows ve Mac problemsiz.

Boyutları 45 x 32,3 x 33,3 cm ve ağırlık olarak 5,35 kilogramdır, yani bu direksiyonu herhangi bir masanın üstüne yerleştirip PC’de veya oyun konsolunda tam konforla oynayabiliyoruz.

Logitech G29 Driving Force direksiyon simidi ve pedallar için teklif

Yarış video oyunları sevenler için bu ideal kombinasyon 399,99 Euro’luk resmi bir fiyata sahip, ancak Amazon’da bulduğumuz bu teklif sayesinde mümkün 140 Euro’dan fazla tasarruf edin. Ve Amazon’un uyguladığı bir %35 indirim orijinal fiyata.

Faiz olarak ödemek zorunda olduğumuz 5 avronun biraz üzerinde, bu Logitech G29 Driving Force direksiyon simidi ve pedal setinin satın alınmasını finanse etmek ve 66,11 avroyu dört taksitte ödeyebilmek mümkün. 90 günlük süre.

Ürün stoklarımızda mevcuttur ve teslimat süresi sadece üç iş günüdür. Amazon Prime müşterileri de bu üründe ücretsiz kargo avantajından yararlanabilir.

Giriş Yarış sevgilisi? En uygun fiyata Logitech direksiyon ve pedallar Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…