yararlanın! İlginç bir tasarruf ile Xiaomi elektrikli scooter

Bir süredir bir elektrikli scooter satın almak istiyorsanız veya işe ya da okula gitmek için bir tane satın almayı düşünüyorsanız, şimdi en eksiksiz modellerden birini satın almanın ve kullanıcıların kendileri tarafından en çok değer verilen modellerden birini satın almanın tam zamanı. en iyi fiyat. Fiyatına kıyasla yüksek değere sahip ürünlerden bahsettiğimizde, Xiaomi’nin referans üreticilerden biri olduğu ve kesinlikle bulabildiğimiz şirketin modellerinden biri olduğuna şüphe yok. şimdi satışta.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter PRO 2 için İndirim

Söz konusu model, Xiaomi Mi Elektrikli Scooter PRO 2, şimdi ilginç tasarruflarla elde edebileceğimiz çok eksiksiz bir elektrikli scooter. Teklif, online alışveriş devinin yaklaşık %20 indirim uyguladığı Amazon’dan geliyor.

Bu şekilde, Xiaomi Mi Electric Scooter PRO 2’yi satın alarak 100 Euro’dan fazla tasarruf etmek mümkündür. Bu elektrikli scooter için resmi fiyat 549,99 Euro’dur, ancak indirim uygulandıktan sonra, fiyat olarak kalır. 447 €. Amazon Prime kullanıcıları ayrıca ücretsiz kargodan yararlanabilir ve teslimat süresi yaklaşık 15 gündür.

Herhangi bir kullanım için elektrikli scooter

Scooter’ın gücü 600Wkolayca elde etmenizi sağlayan bir 25km/s azami hız. Xiaomi Mi Elektrikli Scooter PRO 2, üç hız modu, 5 km/s hıza kadar sürmenizi sağlayan bir yaya modu, 20 km/s hıza ulaşmanızı sağlayan standart mod ve spor modu, Bu, scooter performansından en iyi şekilde yararlanmanızı ve 25 km/s’ye kadar hızlanmanızı sağlar.

Vurgulanması gereken bir ayrıntı, pilin ömrünü uzatmak için kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürmekten sorumlu olan enerji geri kazanım sistemidir. Özerkliği kadardır 45 kilometrevardır 8.5 inç lastiklerön ve arka çift fren sistemi, 2W ultra parlak kamaşma yapmayan far, arka ışık ve çeşitli ön, yan ve arka reflektörler sayesinde scooter’ı gece sorunsuz kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Electric Scooter PRO 2’nin durumunu kontrol etmek için, bir bakışta hızı, seçilen modu, gücü, kilit durumunu ve diğer sürüş bilgilerini gerçek zamanlı olarak görebildiğimiz çok işlevli bir ekrana sahiptir.

Scooter’ı sadece üç saniyede katlayarak kolayca taşıyın veya saklayın. Katlandıktan sonra, araç daha kompakt hale gelir ve çok daha az yer kaplar, bu da arabanın bagajına veya saklamak istediğiniz herhangi bir yere yerleştirmeyi kolaylaştırır. Elektrikli scooterlar için bu taşıma çantalarından herhangi biriyle de koruyabiliriz. Gövdesi yüksek mukavemetli, düşük yoğunluklu alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve maksimum 100 kilograma kadar ağırlığı destekleyebilir. Xiaomi Mi Elektrikli Scooter PRO 2’nin ağırlığı 14.2 kilogram ve gidonun maksimum yüksekliği 112 cm’dir.

Giriş Avantajlardan yararlanın! İlginç tasarruflara sahip Xiaomi elektrikli scooter, Topes de Gama’da ilk kez ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…