yararlanın! İlginç bir indirimle Apple iPad Air

Apple cihazlarına aşık olanlardansanız ve tablet almayı düşünüyorsanız, bir süredir iPad almayı düşünüyorsunuzdur. Eh, belki de Amazon’dan bize bir Apple iPad Air, cazip bir indirimden daha fazlası ile.

Bu iPad Air’dir

Az önce duyurduğumuz gibi, sunulan model, özellikle 10,9 inç olmak üzere cömert boyutlarda Retina ekranlı bir tablet olan iPad Air’dir. Sunulan sürüm, bağlantılı sürümdür WiFi ve 64 GB dahili depolama kapasitesi.

Daha detaya inecek olursak iPad Air ekranının True Tone teknolojisine ve geniş bir renk gamına sahip olduğunu söylemek gerekiyor. İçinde Çip var Elma A14 Biyonik, cihazı sürmekten sorumludur. Bu bize tüm favori oyunlarımızı veya uygulamalarımızı bu tablette sorunsuz ve eksiksiz bir akıcılıkla çalıştırma imkanını garanti ediyor. Ayrıca ekranının boyutu, Apple cihazından hem tablet modunda hem de bir dizüstü bilgisayarmış gibi ek bir klavye ile en iyi şekilde yararlanabileceğimiz anlamına geliyor.

Multimedya bölümünde iPad Air’in 12 megapiksel arka kamerası ve 7 megapiksel FaceTime HD ön kamerası bulunuyor. En sevdiğimiz müziklerin, dizilerin veya filmlerin keyfini cihazın kendisi aracılığıyla tam bir konforla çıkarabilmeniz için stereo ses sunar.

Bağlantı söz konusu olduğunda, şarj bağlantı noktası olarak veya diğer cihazları bağlamak için bir USB C tipi konektöre, WiFi’ye sahiptir ve bu iPad’den en iyi şekilde yararlanmak için MagicKeyboard, SmartKeyBoard Folio ve ikinci nesil Apple Pencil ile tam uyumluluk sunar. 10.9 inç Hava

Apple iPad Air için teklif

Satışta olan modelin gök mavisi, uzay grisi, gül altın, gümüş ve yeşil olmak üzere birçok rengi mevcut ancak tasarruf edebileceğimiz renk gök mavisi. Spesifik olarak, bu konfigürasyona sahip iPad Air 649 Euro olarak fiyatlandırılıyor, ancak Amazon’un bu modele uyguladığı %10 indirim sayesinde şu anda 584,10 Euro fiyatla satın almak mümkün.

Bu, orijinal fiyatına göre yaklaşık 65 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor. Ayrıca Amazon Prime hizmetine abone olan kullanıcılarsak, nakliye ücretlerinden tamamen ücretsiz yararlanabiliriz. Teslimat süresi hemen, öyle ki, hemen şimdi sipariş edersek yarın, 13 Şubat Cumartesi elimizde ve Sevgililer Günü için hediye olarak alabiliriz. Ayrıca iPad Air’e özel kılıflardan birini satın almak ve cihazı herhangi bir çarpma veya düşmeye karşı korumak için sipariş avantajından yararlanabilirsiniz.

Amazon, siparişin verildiği sırada, iPad’i kazara bir darbe veya düşme nedeniyle oluşabilecek herhangi bir hasardan korumak için bize ek sigorta sözleşmesi yapma imkanı sunacaktır. Bu durumda AppleCare+ hizmeti için iki yıl boyunca toplam 79 Euro ödemek zorunda kalacağız ancak sözleşme yapmak istemesek de istemediğimizi belirtebiliriz.

Giriş Avantajlardan yararlanın! Topes de Gama’da ilk olarak ilginç bir indirimle Apple iPad Air karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…