yararlanın! Huawei kulaklık neredeyse yarı fiyatına

Bazı kablosuz kulaklık satın alma fikriniz varsa ve modelin size mümkün olan en büyük özgürlüğü sağlayan bir model olması gerektiğinden eminseniz, şimdi mükemmel kaliteye sahip bir model için bir fırsat var. bazılarına atıfta bulunuyoruz Huawei bluetooth kulaklık satışta hangi Amazon’da bulunabilir.

Bu model, Apple AirPods ile rekabet eden modellerden biri, yani bir aksesuardan bahsediyoruz. herhangi bir kablo kullanmaz (pilinizi şarj ederken yalnızca USB tip C’ye başvurmanız gerekir). Gerçek şu ki, estetik olarak bu aksesuar oldukça çekici, bu da renkli olarak geliyor. Beyaz ve altı gramdan daha hafif… bu yüzden hiçbir şeyi rahatsız etmiyorlar, çok yardımcı oluyor çünkü içerdikleri ergonomi mükemmel, bu yüzden her durumda mükemmel uyuyorlar.

Huawei FreeBuds 3

Bu Huawei FreeBuds 3’ün sunduğu şeylerden biri, şunları içermeleridir: aktif gürültü iptali, bu nedenle elde edilen yalıtım çok iyidir. Bu, iOS ve Android için ücretsiz olarak indirilen bir uygulama ile kontrol edilir ve gerçek şu ki, burada piyasadaki en verimli seçeneklerden biridir. Ek olarak, ses kalitesi ile ne alakası varsa, entegre ünitelerin 14 milimetrebu yüzden her türlü içerikte çok güvenilirler ve özellikle mükemmel davrandıkları baslarla öne çıkıyorlar.

Huawei Bluetooth kulaklıkları indirimde alın

Şu anda, bir fırsattan yararlanmak mümkündür. indirim gelen Huawei FreeBuds 3’ü satın almak için Dört beş% Amazon’da genellikle ödenmesi gereken tutar, yani sadece 99 Euro ödemeniz gerekiyor. Piyasadaki en iyi bağımsız kulaklıklardan biri olan bu ürün için şimdiye kadarki en iyi fiyatlardan biri. Prime hesabınız varsa, yapmamalısınız. nakliye maliyeti için hiçbir şey ekleme, onlarla yapılan her şeyi yönetmek için dokunmatik kontrollere sahip bir model için ek bir çekicilik. Bu, kullanmanız gereken bağlantıdır:

Huawei FreeBuds 3’teki önemli seçenekler

En olumlu yönlerinden biri, özerklikle ilgili olanlar gibi birçok bölümde optimum çalışmaya izin veren belirli donanımları içermesidir. çip hakkında konuşuyoruz Kirin A1bu da düzenli kullanımda ulaşmak mümkündür 20 saat birlikte verilen taşıma çantasını kullanarak. Mükemmel bir marka ve ayrıca yukarıda bahsedilen bileşen nedeniyle, kullanım sırasında düşük bağlantı gecikmesi sağlar. Bluetooth 5.1. Bu, ses kaynağı ile mükemmel iletişim sağlar.

Huawei bluetooth kulaklık satışta

Sunulan bu Huawei Bluetooth kulaklıklar hakkında söylenen her şeye, sahip olduklarını eklemeliyiz. çeşitli mikrofonlar Bu aynı zamanda gürültü engelleme özelliğine sahiptir, bu nedenle çok fazla arka plan gürültüsünde bile konuşmalar gerçekten nettir. Bu arada, ilginç olduğunu düşündüğümüz son bir ayrıntı, bu aksesuarın kablosuz şarja sahip olması, bu da birçokları için çok faydalı olacak bir ek.

Giriş Avantajlardan yararlanın! Topes de Gama’da Huawei kulaklıklar neredeyse yarı fiyatına ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…