yararlanın! 100 Euro indirimli Apple Watch Series 6

Referans bir akıllı saat varsa ve şüphesiz hemen hemen herkesin en çok arzu ettiği saatlerden biri varsa o da Apple Watch’tır. Cupertino kataloğundaki çoğu ürün gibi mükemmel kalite ve yüksek performansa sahip bir ürün. Ancak, tüm ceplerin ulaşamayacağı ürünlerdir. Şimdi, iyi bir tekliften yararlanmayı başarırsak işler değişir. Bu vesileyle, elde etmek mümkündür. önemli tasarruf sağlayan yeni Apple Watch Series 6.

Apple Watch Series 6’da 100 € tasarruf

Evet doğru okudunuz, Apple’ın son modeli şimdi çok cazip bir indirimde. Apple’ın ürünlerini satışa sunma konusunda pek istekli olmadığı doğru ancak akıllı saatte indirim alma fırsatı Amazon üzerinden geliyor. 20 indirim Bu modelin resmi fiyatına.

Spesifik olarak, sunulan model Apple Watch Series 6’dır. 40mm GPS ve Hücreselresmi fiyatı 529 Euro olan ve indirim uygulandıktan sonra 429 euro son fiyat. Bu nedenle, Apple saatinde 100 avrodan fazla ve en az tasarruf edemeyiz. Kaplama, mavi alüminyum kasa ve lacivert spor kayış ile tamamlanmıştır.

Amazon Prime hizmetine de abone olursak, Apple Watch satın alındığında ücretsiz gönderimden yararlanabiliriz. Her halükarda, teslimat süresi sadece birkaç gündür, bu yüzden bugün siparişimizi verirsek, yaklaşık 48 saat içinde evde olacak ve keyfini çıkarmaya başlayacağız.

Amazon’daki ürün dosyasında aynı modeli diğer kaplamalarda ve renklerde bulabiliyoruz ancak hiçbirinde bu kadar büyük bir indirim yok. Ancak, onu her zaman özelleştirebilir ve Apple Watch Series 6 için uyumlu kayışlardan herhangi biriyle kişisel veya renkli bir dokunuş verebiliriz.

Bir akıllı saatten isteyebileceğiniz her şey

Söz konusu model, GPS’li ve cep telefonunuzu yanınızda taşımanıza gerek kalmadan arama yapmanızı, mesaj göndermenizi ve her türlü talimat almanızı sağlayan modeldir. Orange, Movistar ve Vodafone gibi ana operatörlerle uyumludur, evet hem saatin hem de iPhone’un aynı operatörü kullanması gerekiyor.

Ana özellikleri arasında, Apple Watch bizim kontrol etme yeteneğine sahiptir. günlük aktivite, antrenmanlarımızı kaydedin ve iPhone’daki Fitness uygulamasında tüm ilerlememizi kontrol edin. Diğer kapasiteleri, kapasitemizi ölçebilme yeteneğidir. kan oksijen seviyesi ve kalp atış hızımızı kontrol edin.

Apple Watch Series 6, önceki sürüm olan Watch Series 5’e göre %20’ye kadar daha hızlı olan S6 SiP çipinden güç alıyor. su ve düzgün çalışması için iOS 14 veya sonraki bir sürümü yüklü bir iPhone 6s veya daha yenisini gerektirir.

Giriş Avantajlardan yararlanın! 100 Euro indirimli Apple Watch Series 6, Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos