yararlanın! 1 TB’lık PS4 Pro oyun konsolu satışta

Bugün tamamen tükenen ve çılgın fiyatlarla alım satım için bir pazar oluşturan yeni Sony video oyun konsolu PlayStation 5’e sahip olmak isteyen birçok kişi varken, bir satın alma anından yararlanan birçok kişi var. ps4 satışta. Gerçek şu ki Sony durumun farkında ve bir önceki sürümde de abartılı indirimler bulamıyoruz. Ancak, bir PS4 arıyorsanız, şimdi aşağıda gösterdiğimiz teklifle Pro sürümünü satın alarak önemli miktarda tasarruf etme fırsatına sahipsiniz.

PS4 Pro 1 TB Teklifi

Teklif model içindir 1 TB kapasiteli sürücüye sahip PS4 Proresmi fiyatı yaklaşık 400 Euro olan bir sürüm, gerçek şu ki oyun konsolunun kendisini ve en popüler oyunlardan bazılarını içeren bazı teklifleri konsolun maliyetinden biraz daha fazla bulabiliriz.

Ancak artık 1TB’lık Ps4 Pro’yu 1TB fiyatına satın almak mümkün. 349,99 € ve eBay’den bize gelen bu teklif sayesinde bir kontrolör dahil. Bu şekilde, bu modeli satın alırken 50 avro tasarruf edebilir ve teklife herhangi bir ek ücret ödemeden nakliye masrafları dahil olduğundan tamamen ücretsiz olarak evde teslim alabiliriz. Sevkiyat İspanya’dan olduğu için beklenen teslimat süresi 3 ila 9 gün arasındadır, bu nedenle sadece birkaç gün içinde oyun konsolunun ve favori oyunlarımızın keyfini çıkarmaya başlayabiliriz. Her şeyi organize etmek için PS4 için bu desteklerden veya temellerden birine sahip olmanızı öneririz.

Büyük güç, çözünürlük ve kapasite

PlayStation Pro, PS4’ten daha fazla güç, hız ve çözünürlük sunan bir modeldir. Bununla birlikte, platformdaki en popüler oyunların keyfini çıkarabileceğiz. 4K ve daha yüksek kare hızı sayesinde daha yüksek bir daldırma seviyesinin keyfini çıkarın. HDR teknolojisi aynı zamanda çok daha gerçekçi renk ve detayların keyfini çıkarmamızı sağlayarak oyun deneyimini de iyileştiriyor. Elbette HDR uyumlu bir televizyonumuz olması gerekecek.

PS4 Pro’nun boyutları vardır 47,6 x 38,2 x 12,6 cm ve toplam ağırlığı 3.58 kilogramdır. İçeride, ona tüm bu gücü veren tüm donanımları barındırıyor. Spesifik olarak, PS4 Pro’nun bir çipi veya AMD Jaguar x86-64 sekiz çekirdekli işlemci refakatinde 8 GB GDDR5 bellek ve bir Radeon tabanlı 1.84 TFLOPS AMD GPU.

En sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarmanın yanı sıra Netflix filmlerini veya dizilerini 4K çözünürlükte oynatabileceğiniz güçlü bir cihaz. İstediğimiz her şeyi depolamak için 1 TB kapasiteli bir diski olduğunu hatırlayalım. Bağlantı bölümünde, bir Ethernet portu, Bluetooth 4.0 LE, WiFi, üç USB portu ve kurulumu için gerekli tüm kabloların dahil olduğuna dikkat edilmelidir.

Giriş Avantajlardan yararlanın! Şimdi sunulan 1 TB’lık PS4 Pro video oyun konsolu, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…