Yalnızca bugün: Şimdiye kadarki en iyi indirimle Lenovo kulaklıklar

Müziğin keyfini çok rahat bir şekilde çıkarmak için kablosuz kulaklığa sahip olmak oldukça yaygın hale geldi. Sahip olduklarınızı değiştirmek zorundaysanız ve çalışması için herhangi bir kabloya ihtiyaç duymayan bir model almak istiyorsanız, şimdi biraz alabilirsiniz. lenovo bluetooth kulaklık Birlikte teklif çok önemli.

Bahsettiğimiz model, ses elemanlarının dikkat çeken üçgen çubuklara sahip olması nedeniyle oldukça çarpıcı bir tasarıma sahip olan Lenovo GM1’dir. Bu bölümde, bunun bir cihaz olduğuna dikkat edilmelidir. silikon uçlar mükemmel bir uyum ve ek olarak bu aksesuarın ağırlığı altı gramdan az Her kulaklık, her türlü durumda kullanımı son derece konforlu hale getirir. Bu arada, siyah rengi dikkat çekici (kırmızı bir versiyonu var, ancak şu anda satışta değil).

Lenovo GM1 Kulaklık

Bu Lenovo Bluetooth kulaklıklarda bir taşıma çantası Bu durumda, aynı zamanda çarpıcı olan bir şeyi dolaşın ve içeride, bu cihazın çok inandırıcı olması gereken özerkliği mümkün kılan ek bir pil var. Yani onlar daha az değil 15 saat Bu modeli kullanabilecekleriniz priz aramak zorunda kalıyor, bu yüzden kırsalda yürüyüşe çıkmak veya seyahate çıkmak için bolca vaktiniz var ve bahsettiğimiz aksesuarın şarjı konusunda fazla endişelenmeyin. hakkında gitti. .

Bu Lenovo Bluetooth kulaklıklar için çok olumlu teklif

Ondan aşağısı yok %32 tasarruf ettiğiniz miktardır Bu kaskları hemen almaya karar verdiyseniz ama acele etmelisiniz, çünkü cezaevinin aktif olduğu süre sınırlı (prensipte bugünü harcamayacağım). Gerçek şu ki, AirPods’a benzer şekilde çalışan bir model olan bu Lenovo GM1’i almak için yalnızca 32,8 avro ödemeniz gerekiyor, çünkü ses kaynağı her zaman Bluetooth, kullanımında rahatsız edecek bir kablo olmadığı için. Nakliye masraflarını merak ediyorsanız, ödemeniz gereken miktar 2,57 €, oldukça yeterli bir miktar. Bu modeli yapmak için kullanmanız gereken bağlantı budur.

Bu ürün tarafından sunulan ses, oldukça doğru

Bu, diğer şeylerin yanı sıra, her bir entegre ses biriminin 13 milimetre, bu ürünün küçültülmüş boyutları göz önüne alındığında çok iyi. Bu şekilde her türlü aralıktaki tanım, düşük olanlar da dahil olmak üzere oldukça iyidir. kullanımı sayesinde yorum yapmak önemlidir. Bluetooth 5.0 ve uyumlu olmak aptXHD düşük gecikme süresi sağlayan, hem müzik hem de dizinin sohbetleri ile elde edilen kullanıcı deneyimi oldukça iyi ve olumlu.

Lenovo GM1 Siyah Kulaklık

Son olarak, bu Lenovo Bluetooth kulaklıkların suya dayanıklılık gibi iyi ek seçenekler içerdiğine dikkat edilmelidir. IPX45, böylece ne yağmurla ne de terle sorun yaşamazsınız. Bahsettiğimiz her şeyle birlikte, gerçek şu ki, Gearbest’te bulunan fiyat en çekici olduğu için bu mükemmel bir satın alma seçeneği.

Yalnızca bugün girişi: Şimdiye kadarki en iyi indirime sahip Lenovo kulaklıkları, Topes de Gama’da ilk kez görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…