Yalnızca bugün: En düşük fiyata Samsung 4K Smart TV

Bazen görünürler teklifler Bir televizyonu serbest bırakmanız için şu anda var olan gibi kaçırılmaması gereken bir şey. Size Amazon’daki promosyondan nasıl yararlanacağınızı anlatıyoruz, böylece bir tane alabilirsiniz. Samsung 4K Akıllı TV büyük bir ekrana sahip olmak gibi çok sayıda erdeme sahiptir.

Hiçbir şey daha az 50 inç Bu cihazın sahip olduğu panele sahip, bu yüzden her şeyin mükemmel bir şekilde tadını çıkarmak için fazlasıyla yeterli alandan bahsediyoruz ve bu ürünün sahip olduğu 4K kalitesinden beri filmlerden oyunlara konuşuyoruz. HDR10+, bu yüzden izin verir. Ayrıca her türlü durumda netliğin mükemmel olmasını sağlayan Crystal Display teknolojisine sahiptir. Bu arada, bu Samsung 50TU8005 Yapay zekabu da kullanımını kolaylaştırır.

Samsung UE50TU8005 4K Akıllı TV

Bu televizyonun içinde oldukça güçlü bir dört çekirdekli işlemci var ve diğer şeylerin yanı sıra bir ölçekli her türlü çözünürlükten 4K’ya çok verimli ve daha da önemlisi hızlı. Ayrıca bu bileşen, işletim sisteminin TizenOnline platformlar veya oyunlar gibi her türlü uygulamaya sahip olan . Bu nedenle, sizin için bir cazibe gibi çalışacak bir Samsung 4K Smart TV’den bahsedin.

Bu Samsung 4K Smart TV’yi kaçırmayın

Gerçek şu ki, fırsat sınırlı bir süre için olsa da mükemmel. Bunun nedeni, indirim Amazon’da var olmak çok iyi: %24, şu anda piyasadaki en iyi TV’ler arasında yer alan bu model için şimdiye kadar görülen en büyüklerden biri. Alexa gibi en güncel yardımcıları kullanma seçeneği ile VESA ile uyumlu olduğu ve herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediği için duvara sorunsuzca asabileceğiniz ürün satın alma linkini bırakıyoruz. Yukarıda belirtilen çevrimiçi mağazanın bir Prime hesabı. Aşağıdaki gibidir:

Bu Samsung 50TU8005’te göz alıcı seçenekler

Çarpıcı olduğunu düşündüklerimiz arasında, bu modelin boyutlarının, ekranının boyutuna rağmen oldukça ölçülü olması ve aynı kalması var. 111,68 x 25,02 x 71,91 santimetre, böylece çok fazla çaba harcamadan oturma odasına yerleştirmek mümkündür. Öte yandan, bir çift hoparlöre sahip olduğu için sesin iyi bir şekilde elde edildiğine dikkat edilmelidir. 20W ve Dolby gibi seçeneklerle uyumludur. Öne çıkan bir özellik değil, ancak prensipte çoğu kullanıcı için yeterli.

Smart TV 4K Samsung UE50TU8005'in Arkası

Bağlantı konusunda da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız, çünkü diğer şeylerin yanı sıra, her iki bağlantıyla da İnternet’e erişme olanağınız yok. Wifi veya kablo kullanarak (Ethernet). Ayrıca, var Bluetooth Dilerseniz aksesuar kullanımı için olup, dijital optik ses çıkışı ve tabii ki çok sayıda port gibi diğer seçeneklere de sahiptir. HDMI (bu durumda bahsettiğimiz Samsung 4K Smart TV var üç eARC ile uyumlu, yeterli sayıda).

Giriş Sadece bugün: En düşük fiyatıyla Smart TV 4K Samsung, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…