Yalnızca 93,50 € karşılığında Western Digital harici SSD ve 4 TB kapasite

Modern bilgisayarların her tür dosyayı depolamak için giderek daha fazla kapasiteye sahip olmasına rağmen, belirli dosyaları her zaman el altında bulundurmak, verilerinin yedeğini almak veya Bilgisayarınızın diski yetersiz kaldığı için harici bir depolama birimi kullanması gereken birçok insan vardır. Bu durumda, SSD’ler veya harici katı hal sürücüleri harika bir alternatiftir, çünkü harika veri okuma hızları. Ayrıca, kolay taşımaya izin verirler ve sabit diskler kadar kolay hasar görmezler.

Yüksek kapasiteli bir harici SSD arıyorsanız, bu tür bir ünite için çok fazla ödememek için bir teklif bulmayı bekliyor olabilirsiniz. Eh, bu durumda şanslısınız, çünkü artık büyük kapasiteli bir Western Digital harici SSD satın almak mümkün. çok iyi bir fiyat.

WD Elements 4TB SSD için indirim

biz başvuruyoruz WD Elements 4TB SSD resmi fiyatı 155,99 Euro olan ve şimdi inanılmaz bir indirimle alabileceğimiz büyük kapasiteli bir harici depolama birimi ve USB 3.0 arabirimi.

WD Elements 4TB Harici SSD

Teklif, özellikle çevrimiçi alışveriş devinin %40 indirim uyguladığı Amazon’da bulunuyor. Bu, 62 Euro’dan fazla bir tasarrufu temsil ediyor, bu nedenle teklif edilen resmi fiyatı €93.50. Bu fiyata, çok iyi bir fiyata yüksek kapasiteli ve kaliteli harici veya taşınabilir SSD’lerden biri. Teslimat süresi yaklaşık bir haftadır ve Amazon Prime müşterisiysek ücretsiz olarak teslim alabiliriz.

Mükemmel hız ve uyumluluk

Gerçek şu ki, Western Digital taşınabilir sabit diskler, ışık hızında veri aktarımı, okuma ve yazma hızları ve evrensel bağlantı ile güvenilir depolama sunar. Spesifik olarak, bu 4 TB WD Elements, USB3.0, USB 2.0 ile de uyumlu olmasına ve bir hız sunmasına rağmen 500MB/s

Bu Western Digital SSD, biçimi nedeniyle Microsoft işletim sistemine sahip bilgisayarlar için tasarlanmış olsa da, Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 NTFSörneğin Mac gibi diğer işletim sistemleriyle uyumlu olması için diğer dosya sistemleriyle biçimlendirilmesine de izin verir.

WD Elements 4TB Harici SSD

Bilgisayarımızda yer açmak ve böylece performansını artırmak, bilgisayarımızda yer kaplamak istediğimiz veya bir yerden almak istediğimiz her türlü fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları sakladığımız disk. bir diğeri.

Bir sürücü, küçük boyutlu ve oldukça hafif kompakt bir tasarıma sahip olan bu 4 TB WD Elements, onu her yere rahatça götürmemizi sağlar. Kesin ölçümler 11.18 x 8.13 x 2.1 cm ve 235.87 gram ağırlığında, böylece her cepte rahatça taşıyabiliriz. İçte ve dışta üretici kalitesine sahip bir disk.

Western Digital harici SSD girişi ve yalnızca 93,50 €’ya 4 TB kapasite, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…