Yalnızca 22,49 € karşılığında Xiaomi AirPods tipi kablosuz kulaklıklar

Apple’ın Airpod’ları kablosuz kulaklıkların kullanımında ve tasarımında öne çıktı, ancak yüksek fiyatları ve diğer üreticilerin kulak içi stick formatına göre kendi modellerini tasarlamaları, çoğu insanın diğer modellere yönelmesine neden oldu. daha uygun fiyat ve benzer tasarım. Böylece, Xiaomi Birkaç kablosuz AirPods tipi kulaklık modeline sahiptir. Bunların arasında, çok çekici olmanın ve harika özellikler sunmanın yanı sıra şimdi bulabileceğimiz bir model olan Airdots Pro 2 SE’yi buluyoruz. sulu bir indirimle satışta.

Her şeyden önce söylemek gerekir ki, Xiaomi Airdots Pro 2 SE Bunlar TWS (Gerçek Kablosuz Stereo) kulaklıklardır, dolayısıyla tamamen kablosuzdurlar. Tasarımına gelince AirPods’a olan benzerliğinden bahsetmeye gerek yok ancak sadece 4,7 gram ağırlığında olduğunu belirtmekte fayda var ki bu da onları tüm gün rahatsızlık vermeden takmamızı sağlıyor.

Xiaomi Airdots Pro 2 SE kulaklık için inanılmaz fiyat

Asyalı üreticiden bu model için teklif bize, neredeyse %50’lik bir indirimin uygulandığı Gearbest’ten geliyor. Bu sayede resmi fiyatı 40 Euro’nun üzerinde olsa da artık sadece 22,49 euro. Çin’den İspanya’ya nakliye masrafları için yalnızca yaklaşık 3 avro eklemeniz gereken bir fiyat.

Sunulan Airdots Pro 2 SE beyaz renktedir ve Çin’den gönderildikleri için 15 ila 60 iş günü arasında teslimat süresi sunar.

Bu fiyata çok eksiksiz bir kulaklık

Düşük fiyatına rağmen, bu Xiaomi Airdots Pro 2 SE bir sisteme sahiptir. Gürültü Engelleme Bu, bir çağrımız olduğunda veya gürültülü bir ortamda müzik dinlerken daha iyi bir deneyim yaşamamızı sağlar. Yüksek tanımlı AAC ve LHDC kodekleri desteği sayesinde harika ses kalitesi sunarlar ve üzerlerinde çaldığımız her şeyi kolayca kontrol etmek için dokunmatik kontrollere sahiptirler.

Ayrıca, oynatmayı otomatik olarak duraklatmak için kulaklığı çıkardığımızı algılayabilen bir sensöre sahiptirler. Bluetooth 5.0’a sahipler, her türlü işletim sistemiyle uyumlular ve güçlü yönlerinden biri de şüphesiz sundukları büyük özerklik. Özellikle, Xiaomi Airdot Pro 2 SE, kullanabileceğimiz kulaklıklardır. tek şarjla 5 saate kadarkasasındaki pil sayesinde 20 saate kadar daha fazla özerklik ekleyebiliyor.

Bu nedenle, artık çok düşük bir fiyata satın alabileceğimiz çok eksiksiz bir kulaklık seti, bu nedenle bu tür kulaklık almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmamalısınız. Tabii ki, sevkiyat hemen olmadığı için gelmesi için birkaç gün beklemeniz gerekecek.

Topes de Gama’da yalnızca 22,49 € karşılığında Kablosuz Xiaomi AirPods tipi kulaklık girişi ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…