Yakınlaştırma, stüdyo efektleri ekler: Bir sonraki video görüşmenizde tamamen saçma görünmek için “ihtiyacınız olan” seçenekler

Eğer geçen birçok insandan biriyseniz Zoom’u favori görüntülü arama uygulamanız olarak kullanınözellikle birkaç kişiyle bir grup görüşmesine katıldığınızda, muhtemelen arka planlarına ve filtrelerine aşinasınızdır.

Bu durumda, uygulamanın masaüstü sürümlerinde görünmeye başlayan « « adlı yeni bir seçenekle karşılaşmanız da mümkündür.Stüdyo efektleri (beta)» dudakların, kaşların rengini değiştirmek ve hatta yüzünüze sakal ve bıyık eklemek için kullanılır.

Toplantıları daha az sıkıcı hale getirmek için her şey yapılabilir

Stüdyo Efektleri Beta Yakınlaştırma

Seçenek yeni değil, ancak beta olduğu için tüm kullanıcılar tarafından kullanılamıyor. erişerek sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayar Yakınlaştırma ve bölüme gitme Arka plan ve filtreler.

Sağ alt köşede bir gizli Studio Efektleri panelini açmak için yeni bağlantı. Bunun şu anda pek fazla seçeneği yok, sadece bazı kaş tipleri, sakal bıyık ve dudak rengi. Tüm bu öğelerin rengini değiştirebilirsiniz.

Böylece, video konferanslarınızı daha eğlenceli hale getirmek veya kötü bir bağlantı kurmak için PC'nizde Snapchat filtrelerini kullanabilirsiniz.

Sonuç tamamen saçma ve elbette bu kimsenin ihtiyaç duyduğu bir şey değil, ancak haftada saatlerce tekrar tekrar toplantılarda vakit geçirirseniz, bu tür saçmalıklar can sıkıntısını bir nebze olsun öldürebilir.

Mevcut çalışma etkilerinin artması muhtemeldir ve filtreler ve arka planların yanı sıra daha fazla şey ekleyebiliriz. Bu arada, görüntülü aramalarınız için daha da çılgın efektler istiyorsanız, her zaman Snapchat efektlerini deneyebilirsiniz.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/49/73/b3/5e70c42b3bef074372/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/1e/af/62/601a81783bef0770a5/orijinal/11-programas-y-apps-gratuitas-de-videocalles.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yakınlaştırma, stüdyo efektleri ekler: Bir sonraki video görüşmenizde tamamen saçma görünmek için “ihtiyacınız olan” seçenekler aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…