Yahoo Answers, 4 Mayıs’ta veda ediyor ve bununla birlikte İnternet tarihinin bir parçası ve bu güne kadar devam eden bir meme

Yahoo, efsanevi hizmetlerinin çoğunda olduğu gibi, Yahoo Answers’ın 4 Mayıs’ta bir aydan kısa bir süre içinde veda edeceğini duyurdu. soru cevap hizmeti e yapacak, 2005 yılından bu yana faaliyet gösteriyorn emekli olduğu sırada 15 yılı aşkın süredir çalışıyorsa.

Yahoo Answers ile elveda sadece sorma yeteneğimizi ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda ayrıca yıllar önce formüle edilmiş sorularda arama yapmak. Bu veda ile birlikte, eskiden sosyal ağlarda retorik sorular sormak için kullanılan Yahoo Answers’ın bugün bile oldukça popüler olduğu bir İnternet aşaması kapanıyor.

Eski Yahoo!’nun en büyük boşluklarından biri!

yahoo

Yahoo Answers, diğer büyük teknoloji şirketleriyle kafa kafaya rekabet etmek için gelen İnternet’in büyük öncülerinden biri olan eski Yahoo!’nun önemli bir parçasıydı. Yahoo Answers özel durumunda, Google’da elde ettiği harika konumlandırma nedeniyle (kendi arama motorunun zaten alakasız olduğu zamanlarda) yaygın olarak kullanılan bir hizmet haline geldi.

Grafikte de görüldüğü gibi hizmete adını veren terimin popülaritesinin zirvesi 2009 yılı Ağustos ayıydı ve o zamandan beri yavaş yavaş düşüyor ve neredeyse yok oluyor. Yol boyunca, platform bize Guns Roses adlı Tokio Hotel’i kopyalayan grubun sorusu gibi sonsuz memler bıraktı sanırım.

Tokio Hotel

Bugün Google’da bir cevap bulunabilir, ancak cevapların çoğu şakanın bir parçası olarak sosyal ağlar varsoru yazarken referanstan + yahoo cevapları, diğer kullanıcıların bunu gündeme getirmesi ve daha sonra başkalarının yardımıyla çözmesi durumunda.

Yahoo’nun yaptığı açıklama! hizmeti kapatmak için verdi ki «üyelerimizin ihtiyaçları değişti«. Şirket, Verizon Media Group tarafından 5 milyar dolara satın alındığında şüphesiz öncelikleri de değişti.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yahoo Answers, 4 Mayıs’ta veda ediyor ve bununla birlikte İnternet tarihinin bir parçası ve bu güne kadar devam eden bir meme aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…