Xiaomi’nin yeni kulaklıkları aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ve 30 € ‘dan daha ucuza mal oluyor

Rakip kaçmaz Xiaomive kataloğunuzda bazı iyi şeyler eksikse spor için tasarlanmış boyun bantlı kulaklıklarve OnePlus Bullets Wireless ile daha iyi rekabet ettiklerini, çünkü burada bunlara sahibiz. Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro bugün Çin’de sunuldu.

İsim çok uzak, şüphesiz. kulaklıklar ilginç olduğu kadar bombastikve bu yeni Xiaomi cihazlarının egzersiz yapmak için en rahat tasarıma sahip olması, IPX5 sertifikası böylece ter sorun olmaz ve aktif gürültü iptalihepsi bir için 30 Euro’dan az fiyat ki bu neredeyse gülünç.

Xiaomi Mi Boyun Bandı Kulaklıklar, Xiaomi’nin OnePlus Bullets Wireless’a cevabı.

Mi Boyun Bandı Bluetooth Earphones Pro’nun tanıtımı önümüzdeki günlerde gelecekleri Hindistan’da gerçekleşti. şu an için uluslararası kullanılabilirliği hakkında herhangi bir bildirim yokAndroid Authority’nin bizim için beklediği her şeyi görmesine rağmen, yalnızca çok iyi rekabet etmekle kalmayıp, aynı zamanda kesinlikle hayran olacakları için pazarlarımızda mutlaka hayranları olacaktır. piyasada bulunan en iyi kablosuz boyun bantlı kulaklıklarEn azından bu fiyat aralığında.

Daha fazla bilgi: Bu ultra ucuz Xiaomi kulaklıkların tasarımları için bir ödül var

Xiaomi’nin yeni Mi Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro’dan ne bekleyebiliriz?

Başlangıç ​​olarak, bunlar çok hafif kulaklıklardır. spor için geliştirilmiş uyum ve işlevsellik ve kalite arasında mükemmel bir denge Onlardan korkmadan kulaklarımıza taktık.

Aslında, sahip oldukları Suya karşı koruma sağlayan IPX5 sertifikasıonları terden korkmadan ve yağmur yağdığında bile kullanabilmek, yıkamak için su kullanmak, ancak yine de sıvılara daldırılma yeteneği olmadan Doğrudan bir şekilde. Bu son önemli detay.

Ek olarak, sahip oldukları aktif gürültü iptali (ANC) İstenmeyen sesleri 25 desibele kadar azaltabilen bir çözümle ve tüm bunları sürekli oynatmada 20 saate kadar özerklik. Muhtemelen 150 mAh pili de sunar bu tür kulaklıklarda en büyük özerklik pazar boyunca.

Ayrıca şunları içerir: akıllı sesli asistanlar için kontrol düğmeleri ve destekgibi kötü şeyleri olmasına rağmen, Google Asistan, Siri veya Alexa’yı doğrudan kulaklıktan kullanmayı mümkün kılacaktır. eski bir microUSB konektörü aracılığıyla şarj olur tüm hesaplara göre

Güvenmek düşük gecikmeli ses ve sürücüler 10 milimetre bas içinve tüm bunlar 1.799 Hint rupisi, yaklaşık 30 dolar veya Mevcut döviz kuruyla 21 Eurogürültü engelleme özelliğine sahip olmayan OnePlus Bullets Wireless gibi daha önce bahsedilen benzer seçenekler ve Jaybird Bluebuds gibi diğer üst düzey modellerden ışık yılı uzakta olan benzer seçenekler göz önüne alındığında düşük bir fiyat.

Taşınabilir Bluetooth Hoparlörüm

Bu, IPX7 sertifikasına sahip yeni Mi Taşınabilir Bluetooth Hoparlördür.

Akıllı eşleştirme ve IPX7 sertifikasına sahip yeni bir Bluetooth hoparlör

Xiaomi ayrıca Hindistan’daki aynı etkinlikte bir 16W ses ve stereo ses için eşleştirme özelliğine sahip yeni taşınabilir Bluetooth hoparlör sanal asistanlar için destek dahil olmak üzere iki hoparlörle akıllıca ve IPX7 su geçirmezlik sertifikası.

Buna Mi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör denir, 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suya daldırılabilir sorunsuz ve sizin durumunuzda bir USB C tipi konektör üzerinden şarj oluyor. 13 saat özerklik sürekli oynatma

Sizin durumunuzda maliyeti 2,499 Hint rupisi, yaklaşık 35 dolar veya Mevcut döviz kuruyla 29 Eurosiyah ve mavi renklerde mevcut olacak ve ne yazık ki, uluslararası kullanılabilirliğini de bilmiyoruz buna rağmen pazarlarımızda memnuniyetle yer açacağız.

Daha fazla bilgi: Airpods Max için 600 €? Bu 450€’dan daha iyisini bulmak zor Jabra EVOLVE2 85

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Xiaomi’nin yeni kulaklıkları aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ve 30 € ‘dan daha düşük maliyetli ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…