Xiaomi'nin yakınlaştırma, tripod ve çılgın bir fiyatla yeni bir selfie çubuğu var

Xiaomi’nin yakınlaştırma, tripod ve çılgın bir fiyatla yeni bir selfie çubuğu var

Çinli devi Xiaomi’nin en büyük başarılarından biri, akıllı telefonumuzla geniş bir tamamlayıcı cihaz kataloğuna sahip olmaktır. kulaklık veya akıllı bileklik gibi çok ucuz fiyatlar.

Yaklaşık 4 yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana en çok satan aksesuarlardan biri, orijinaline yakın bir fiyatla yeni bir versiyonunu piyasaya sürdükleri selfie çubuğudur, ancak yeni özellikler gibi yeni özelliklere sahiptir. cep telefonumuzun kamerasının yakınlaştırma kontrolü.

Xiaomi’nin yeni selfie çubuğu

Xiaomi’nin selfie çubuğunun yenilenmesi burada

Xiaomi Addicts’teki meslektaşlarımızın bize söylediği gibi, Çinli devi Kendi ülkesinde yeni selfie çubuğunu yeni takdim etti.aşağıda, tüm özelliklerini detaylandıracağız.

Böylece yeni Xiaomi selfie çubuğundaki fotoğrafların yakınlaştırmasını kontrol edebiliyoruz.

Böylece yeni Xiaomi selfie çubuğundaki fotoğrafların yakınlaştırmasını kontrol edebiliyoruz.

Xiaomi selfie çubuğunun yeni versiyonundaki ilk değişiklik, çeşitli kaynaklardan elde edilen malzemelerle yapıldığı için yapımında bulunuyor. bir alüminyum alaşımıkadar ağırlığa sahip selefinden daha hafif bir cihaz yapıyor. sadece 161 gram.

Unutulmamalıdır ki bu ağırlık azalması bir direnç kaybına yol açmaz, hareketsiz kalır. eskisinden daha tutarlı.

Bu anlamda, kavrama sistemi de geliştirildi ve artık Android akıllı telefonlar ile uyumlu hale getirildi. 89 milimetre kalınlığa kadar.

Ama büyük yenilikler şurada bulunur: fotoğraf çekerken dahil edilen yeni seçenekler Çıkarılabilir kontrolünden, artık fotoğraf çekebilmemize ek olarak, mobil kameramızın yakınlaştırmasını kontrol edin ve hatta arka ve ön kameralar arasında geçiş yapın Basit bir şekilde.

Bu iyileştirmelere ek olarak, Xiaomi’nin yeni selfie çubuğu, rahatlığa sahip olmaya devam ediyor. daha kararlı bir şekilde fotoğraf çekmek için tripod ve onun 360º dönen sistem bu, selfie çekmek için cep telefonunu doğru konuma yerleştirmemizi sağlar.

Müsaitlik ve fiyatlar

Xiaomi’den bu yeni selfie çubuğu Değiştirmek için Çin’de yaklaşık 13 avro karşılığında satın alınabilir.bir önceki modele çok benzer bir fiyat ve çok yakında İspanya’da AliExpress gibi mağazalardan satın alınabileceğini umuyoruz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi’nin yakınlaştırma, tripod ve çılgın fiyat özelliklerine sahip yeni bir özçekim çubuğuna sahip girişi, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…