Xiaomi’nin Mercedes scooter’ı Mi Electric Scooter Pro 2 AMG hakkında her şey

bunu zaten biliyoruz Xiaomi, kişisel mobilite araçları için bir zevke sahip. sonuncusu onuncu yıl dönümünü kutluyor.

Bu vesileyle, aslında ve Xiaomi Mi 11’in uluslararası gelişinden yararlanarak, burada zaten otomobil sektörünün bir başka harikası adını Çin devi ile ilişkilendiriyor, çünkü Xiaomi, Mercedes mührü ile birlikte sundu onun yenisine My Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team EditionGizmoChina’dan meslektaşlarımızın bize öğrettiği yeni bir elektrikli scooter.

Bu, Mercedes-AMG Petronas’ın renklerine ve imzasına sahip yeni Mi Elektrikli Scooter.

Açıkçası, bu yeni bir model değil, başarılı Mi Scooter Pro 2’nin özel ve sınırlı bir sürümüuzun zaman önce, özellikle geçen yılın yazında hakkında bir şeyler duymuştuk, En iyi Xiaomi scooter teknolojisini Mercedes-AMG’nin renkleri ve amblemleriyle birleştirmek ve Lewis Hamilton’ın kullandığı ezeli şampiyon Formula 1 takımı.

Daha fazla bilgi: Xiaomi’yi unutturacak elektrikli scooter yarı fiyatına

Bu yeni Mi Elektrikli Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition

Başlamak için, teyit edilebilir Mi Electric Scooter Pro 2’nin özellikleri hiç değişmiyor genişletilmiş bir özerklik aralığı ile zaten bildiğimiz 45 kilometreye kadar ve maksimum hız saatte 25 kilometre ile sınırlıdır bu pazarda neredeyse standart hale geldi.

Xiaomi scooter serisinin geri kalanından daha güçlü bir motora sahiptir, çünkü 300W gücüyle bu durumda %20’ye varan rampaların üstesinden zahmetsizce gelebiliryolumuzun ortasındaki karmaşık yokuşlarda bile şehir içinde gidip gelmek için ideal bir yol arkadaşı oluyor.

My Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition

En yeni Mercedes-AMG F1 otomobilleriyle uyumlu, heybetli bir görünüm.

Ayrıca, bir ekleyin çift ​​fren sistemi ve şok emici lastikler, tutma hafif malzemeler ve katlamayı kolaylaştıran bir tasarım içeride taşımak veya komplikasyon olmadan saklamak için.

İlave olarak tüm parametrelerini kontrol etmek için bir LCD ekran içerirkullanıcının sunacağı yolculuklarla ilgili en önemli bilgileri görmesine olanak tanır daha konforlu ve sezgisel bir sürüş deneyimi.

Aslında, bu ekranda bir bakışta kontrol edebilirsiniz. gerçek zamanlı hız ve scooter’ın özerkliğisürüş modlarını seçmenin yanı sıra, ışıkların durumunu izlemek veya bir Bluetooth cihazına bağlanın.

My Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition

Scooter’ın arka tekerleğinin yanında Mercedes-AMG Petronas F1 Team logosu.

Mi Electric Scooter Pro 2 ile Mercedes-AMG sürümü arasındaki fiyat farkını neredeyse hiç kimse haklı çıkaramaz, özellikle de tek değişiklik tasarım ve özel ve sınırlı bir üretim vaadi olduğundan ve fiyatı neredeyse iki katı olduğundan. temel model.

Ön, arka ve yan reflektörler, 10 metreye kadar ileriyi aydınlatabilen 2W far ve Xiaomi uygulamasında kullanım için çok sayıda hatırlatıcı, öğretici ve ipucu ile tüm olağan güvenlik bileşenleri eksik değil. akıllı telefonumuzla scooter.

En önemli değişiklikler, evet, görünüşünde ve işte bu scooter, Mercedes-AMG tasarım öğelerini Formula 1 takımının renkleri ve amblemleriyle birleştiririle mükemmel bir uyum içinde padok ve en heveslileri memnun etmek.

Fiyatı ne kadar? Kapa çeneni de paramı al ne olur? Hala sessiz, çünkü yeni My Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition zaten satın alınabilir, ancak Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 799 Euro’dur. İspanya’da 449 avroya mal olan temel modelinin neredeyse iki katı, bu ek maliyeti haklı çıkarmadan sadece yeni bir tasarım, Mercedes-AMG logosu ve sınırlı sayıda münhasırlık vaadi için.

Elbette Mi Electric Scooter Pro 2 daha iyi bir seçenek olacaktır, bu yüzden ilgilenirseniz diye tam burada size bir satın alma bağlantısı bırakıyoruz:

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi Elektrikli Scooter Pro2 (Siyah)

Daha fazla bilgi: Bunların hepsi Xiaomi elektrikli scooter’ları, özellikleri ve farklılıkları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi’nin Mercedes scooter’ı Mi Electric Scooter Pro 2 AMG hakkında her şey girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…