Xiaomi’nin mega etkinliği, 1. gün: Çinli devin sunduğu her şey

Son zamanlarda katıldığımız en normal etkinlik değildi ve bu Xiaomi dün zaten bir ürün karuselini bekliyordu beş saat sonra tam olarak sunamadıklarını bile (doğru okudunuz, beş saatlik sunum!) ne yarın çok daha fazlası ile devam edecekler ve kesinlikle daha iyi, başlayarak yeni nesil Mi MIX aylardır beklediğimizi ve fotoğraf sistemi için sıvı lensler çıkarması gerektiğini söyledi.

Yakında şüphe bırakacağız yarın da bağlantıyı kesmeama geç gelenler için, neredeyse beş saatlik yemek yemeyi zorlaştırmak istemedik. yayın Akışı Xiaomi YouTube’da yayınladı, bu yüzden Haidian devinin bu öğleden sonra bize sunduğu her şeyi özetleyeceğiz. zaten üretken bir Mi 11 ailesini tamamlayın ekosistemini de büyütüyor.

Şüphesiz, etkinliğin beş saati uzun bir yol kat etti, ancak Xiaomi yarın devam etmeyi vaat ediyor!

Her halükarda, birinin zamanı varsa ve isterse olayı ilk elden yeniden yakalayın Xiaomi tarafından sunulan tüm haberlerle birlikte, burada size tam sunum videosunu da bırakıyoruz ki bu gerçekten tam değil, çünkü Çinli devin hazırladığı her şeyi bize gösterecek zamanı yoktu:

Kendileri bize yarın 30 Mart’ı duyurdular. Yeni ürünlerle daha da fazla yüklenen bir “2. Gün” için operasyonların komutasını Haidian’dan geri alacak Andro4all’dan tüm detaylarıyla size her zaman olduğu gibi ve ilk elden göstereceğiz.

Xiaomi’nin mega sunumu, 1. gün: bilmeniz gereken her şey

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi tarihindeki en iyi cep telefonu, Mi MIX’te göreceğimiz fanfare veya gelecekteki teknolojiler olmadan, ancak devasa ve üstün bir kameraya ek olarak şu anda piyasada bulunabilecek en iyi donanıma sahip bir gerçekliktir. hatta çoklu özelliklere sahip bir mini ekrana sahip özelliklerde modül.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 11 Ultra: En güçlü Xiaomi’nin tüm teknik özellikleri ve özellikleri

Xiaomi Mi 11 Pro

Birkaç hafta önce tanıştığımız Xiaomi Mi 11’de bir adım daha, ancak durumunda seçenekten daha fazla kısıtlanmış Ultra ikincil ekran yok. En iyi fiyata en iyi fotoğrafa sahip üst düzey bir model istiyorsanız, satın alabileceğiniz belki de en telafisi Xiaomi modelidir.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 11 Pro: teknik sayfa ve tam özellikler

Xiaomi Mi 11i

Elbette, tüm Mi 11 ailesinin en tuhaf ve en beklenmedik seçeneği, çünkü bu durumda fikir, Mi 11’e kıyasla maliyetleri azaltmak ve birçok kişinin istediği düz bir ekran sunmak, ancak ana yonga setini ve kameraları korumaktır.

Açıkçası niş harika bir seçenek olacak, ancak kavisli ekranlardan nefret eden insanlar var ve bunun gibi yüksek performanslı bir terminal edinme olasılığına sahip olmaları iyi.

Daha fazla bilgi: Yeni Xiaomi Mi 11i: teknik sayfa ve tüm özellikler

Xiaomi Mi 11 Lite ve Mi 11 Lite 5G

4G LTE ile 5G modeli arasında bir fark olmayabilir, ancak Xiaomi’nin bir Mi 11 Lite piyasaya sürmesi mantıklıydı çünkü bir amiral gemisinden fiyatları ve özellikleri düşüren bu modeller genellikle küresel pazarda gerçek churros gibi satıyor. Özellikleri çok daha fazla telafi ediliyor, fiyatları daha cazip ve ortalama bir kullanıcı için şüphesiz tüm Mi 11 ailesinden seçim yapma seçeneği olacak.

Daha fazla bilgi: Yeni Xiaomi Mi 11 Lite: teknik sayfa ve tüm özellikler

Xiaomi MiBand 6

Bu nedenle, Mi Band kesinlikle tüm geçmişinde en çok satan fiziksel ölçüm bileziği olduğu için sürpriz de beklenmiyordu. giyilebilir.

Uygun fiyatlar, evrensel uyumluluk ve gelişmiş olanaklar, bu sefer kişiselleştirmede bir adım daha, 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık ve spor uygulamalarının otomatik olarak algılanması ve çok daha fazlası ile 30’dan fazla mevcut antrenman ile suçlanıyor.

Hatta kalp sensörü ile birlikte kan oksijen izlemeyi içerir ve daha kesin olması için nefesimizden alınan bu verilere dayanarak uykuyu analiz edebilir.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi Band 6 resmi: veri sayfası ve özellikler

bu ‘bir şey daha’ Xiaomi’den kendi AirPower tasarımı bir gerçek

Nitekim Xiaomi de sundu yeni silikon oksijen anot piliniz için aksesuarlar-gözden veriye- yeni kablosuz şarj tabanlarıyla başlayarak 80W güç kablosuz şarj etme.

Her durumda, en ilginç kargo ürünü Apple’ın asla piyasaya sürmediği AirPower’ı gerçekleştirme yoluve Xiaomi’nin cesaret ettiği şey 60W’a kadar çok cihazlı kablosuz şarj tabanıHer birinde 20W güç ile aynı anda 3 cihaza kadar kablosuz olarak şarj edebilen .

sihir yaparlar 19 bobin içine monte edilmişresimde göreceğiniz gibi, yetenekli farklı konumlardaki cihazları otomatik olarak algılar onları uygun bobinden şarj etmek, ayrıca mümkün olan en yüksek uyumlu gücü seçmek… Ve tüm bunlar otomatik olarak!

Çin’de maliyeti 599 yuan, bunun gibi bir şey değiştirmek için yaklaşık 80 Eurove kesinlikle onların durumunda mümkün olan en kısa sürede Avrupa’ya getireceklerini umuyoruz.

Xiaomi'nin yeni gelişmiş kablosuz şarj tabanı

19 bobin ve 3 cihaza kadar şarj etmek için otomatik algılama ile tüm kablosuz bazların anası.

Yarın daha fazlası olacak, bu yüzden bağlantıyı çok fazla kesmeyin çünkü daha fazla eğri geliyor ve Xiaomi Mi MIX iyilik denizini boyuyor… Avrupa’ya ulaşacak mı yoksa bizi bal ile mi bırakacaklar?

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Xiaomi mega etkinliği, 1. gün: Çinli devin sunduğu her şey ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…