Xiaomi’nin en çok aranan akıllı telefonlarından biri olan yeni POCO X3 Pro’da 50 Euro indirim

İle birlikte 4 milyondan fazla satıldıbaşarılı POCO X3 Gelişmiş versiyon. Birkaç gün önce Xiaomi (veya daha doğrusu POCO), yeni POCO X3 Pro’yu resmi hale getirdi. POCO X3’ün gelişmiş versiyonu Bu, bir Snapdragon işlemcinin prömiyerini bile yapan güce kendini adamıştır.

En ucuz POCO X3 Pro AliExpress’tir,

Tabii ki ve POCO kataloğunda her zaman olduğu gibi bu yeni akıllı telefon bir fiyatla piyasaya çıkıyor. son derece rekabetçisayesinde sınırlı bir şekilde inen resmi lansman indirimi. POCO X3 Pro’nuzu nasıl daha ucuza alacağınızı bilmek ister misiniz? Aşağıdaki kuponları uygulayın ve tasarruf edeceksiniz 50 Euro’ya kadar!

Resmi mağazasından en ucuz POCO X3 Pro’yu satın alın

Bugünden itibaren, 1 Nisanbaşlar POCO X3 Pro resmi satışı Böylece Xiaomi cep telefonunu resmi bir lansman indirimi ile alabilirsiniz. Ve dikkat edin çünkü hakkında konuşuyoruz AliExpress’teki resmi POCO mağazası İspanyol meslektaşı gibi.

En düşük fiyata erişmek için kuponu uygulayın 20X3PRO küresel mağazada veya kuponda X3PRO20 sizi kurtarmak için İspanya’nın resmi mağazasında 50 euro Yeni POCO X3 Pro’nuzda Temel olarak, bu kuponlarla yeni POCO’nun fiyatı 249’dan €199 6 GB RAM ve 128 GB depolama sürümü için ve 299 Euro’dan 249 € 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip modelde.

Satın aldığınızı unutmayın resmi POCO mağazalarıhem küresel olarak hem de İspanya’da, böylece, siparişinizde tüm garantilere sahip olmanın yanı sıra, İspanyol mağazası durumunda da İspanya’dan nakliyeyeni cep telefonunuzu sadece birkaç gün içinde alırsınız.

Tabii ki, nereden satın alırsanız alın, her zamanki iki yıl garantieklememiz gereken İspanya’da dönüş Ülke mağazamızı seçmeniz durumunda.

Yeni POCO X3 Pro’nun öne çıkan özellikleri

POCO X3 Pro Kameralar

POCO X3 Pro’nun kameraları ayrıntılı olarak.

Genel olarak konuşursak, bu POCO X3 Pro, bir işlemci olan eski Snapdragon 855+’ın bir revizyonu olan Qualcomm Snapdragon 860’a sahip dünyadaki ilk cep telefonu olmasıyla öne çıkıyor. üst düzey sadece birkaç yıl önce OnePlus 7T veya Xiaomi Mi 9 Pro gibi telefonlarda görüldü. amiral gemisi sadece 200 euro.

Bu nedenle, POCO X3 Pro, her şeyden önce, güçlü bir mobil şu anda piyasadaki en iyi orta sınıf telefonlarla karşılaştırılan bir işlemciye sahip. Versiyona bağlı olarak, 6 veya 8 GB RAM’in yanı sıra genişletilebilen dahili depolama alanına sahiptir. 1 TB.

MIUI 12 ve Android 11 ile birlikte satışa sunulan gerçek bir canavar. 33W hızlı şarjlı 5160mAh kapasiteli pil. Bu yetmezmiş gibi, bir FullHD + IPS paneli içerir. 6.67 inç ile birlikte 120Hz yenileme hızısoğutma sistemi, çift hoparlör, NFC veya yan parmak izi okuyucu ve tabii ki, yükseklikte bir fotoğraf bölümü.

Daha fazla bilgi: POCO X3 Pro’nun POCO X3’ten farkı nedir? tüm değişiklikler

Kamera sistemi ile POCO X3’te görülene çok benzeriçerir 48 megapiksel ana sensör, 8 megapiksel geniş açı ve iki 2 megapiksel makro ve derinlik sensörü. Ön kamerası ile ilgili olarak, çözünürlüğü korur. 20 megapiksel.

Hala net değil mi? Kuponları bir kez daha size bırakıyoruz:

  • 20X3PRO küresel mağaza için.
  • X3PRO20 İspanyol mağazası için.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi’nin en çok aranan akıllı telefonlarından biri olan yeni POCO X3 Pro’da 50 Euro’luk giriş indirimi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…