Xiaomi’nin elektrikli scooter’ı zorlu bir rakibe sahipti: bu NIU’nun ilk elektrikli scooter’ı

Xiaomi’nin kendi elektrikli arabalarını geliştireceği artık resmileşti, Çin’den boşuna değil, Lei Jun bile ilk adımlarından ve iddialı planlarından bazılarını anlatıyor. NIU gibi diğer Çinli elektrikli araç üreticileri tam tersi bir yol izliyor ve ilk kişisel mobilite araçlarını sunar.

Aslında, GizmoChina’nın sadece birkaç saat önce yayınladığı gibi, öyle görünüyor ki NIU, ilk elektrikli scooterlarının ne olacağını şimdiden hazırladıiki lezzette gelecek ve çağrılacak NIU Elektrikli Kick Scooter soyadları ile Spor ve profesyonel imkanlarınıza bağlı olarak.

Yeni NIU Elektrikli Kick Scooter iki çeşit olacak: ‘Sport’ ve ‘Pro’.

NIU’yu bilmeyenler için gerçek şu ki, karşı karşıyayız elektrikli motosikletler alanında Çin’deki en popüler üreticilerden biriChangzhou merkezli ve firma 2014 yılında kurulduğundan beri piyasada çok uzun sürmedi ve uluslararası inişi sadece birkaç ay öncesine dayanıyoren azından İspanya’da.

En iyi yanı, tam olarak bu NIU Elektrikli Kick Scooter’ların, bildirildiği gibi pazarlarımızda da mevcut olacak olmasıdır. Çin, Avrupa ve Kuzey Amerika’da yaz boyunca bir lansman çok cazip bir fiyata… Şehri dolaşmak için bu yeni seçenek hakkında daha fazla bilgi edinmek istemiyor musunuz? Bizi takip et!

Daha fazla bilgi: Xiaomi’nin yeni araba detayları: rekabetçi bir fiyata sahip bir sedan veya bir SUV

Bu, iki varyantta ve 599 dolardan başlayan fiyatlarla NIU Elektrikli Kick Scooter olacak

Elbette bu scooterlarla ilgili öne çıkan ilk şey, NIU, Avrupa ve diğer pazarlardaki genişlemesinden çok şey öğrendi motosikletleriyle ve Elektrikli Kick Scooter’ları Spor ve profesyonel her ülkenin özel düzenlemelerine uyarlanacaktır her durumda değişen özellikler ve olasılıklar.

Bu yüzden sadece burada size genel bilgiler sunabilirizNIU daha sonra İspanya için özel kataloglar sunacağı için.

NIU Elektrikli Kick Scooter

NIU scooter’ın motor sistemi, pili için frenleme enerjisini yeniden kullanır.

Her durumda, NIU Elektrikli Kick Scooter profesyonel Amerika Birleşik Devletleri’nde teklif edecek saatte 19,8 mil hız -31,9 km/sa- 31 mile kadar otonomi ileyaklaşık 50 kilometre daha az değil.

Kendi adına, Elektrikli Kick Scooter modeli Spor en yüksek hızınızı düşürün Saatte 17,4 mil -28,0 km/s- biraz daha küçük bir pil ileözerkliğini 25 mil veya 40 kilometrede bırakıyor.

Avrupa’da bu hızların olacağını bilmek ilginizi çekecektir. yazılım tarafından her iki durumda da saatte 25 kilometre ile sınırlıdırbu kişisel hareketlilik araçları için topluluk düzenlemeleri nedeniyle.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Seçilen motorlar Versiyon durumunda 350 W profesyonelmodelde 300 W’a kadar Sporve lityum iyon pilleri içeren Sırasıyla 486Wh ve 365Wh. Scooterlar 7,5 saatte %0’dan %100’e şarj oluyor profesyonel ve 5.5 saat Spor.

Scooterlar yüksek dirençli malzemelerden yapılmıştır ve sıçramalara, yağmura ve suya dayanıklı Böylece olumsuz hava koşullarında yol güvenliğinin ötesinde bir sorun yaşanmaz. onlar katlanabilirseçeneklerini yönetmek için Bluetooth üzerinden cep telefonuna bağlanırlar ve Belli ki rejeneratif frenleme var yavaşlarken enerjiyi geri kazanmak için.

NIU Elektrikli Kick Scooter

Scooter ile ilgili her şeyi akıllı telefonunuzdan yönetmek için eksiksiz bir uygulama.

NIU Elektrikli Kick Scooter, lansman ve fiyatlar

Daha önce de belirttiğimiz gibi, NIU scooterlarını çok cazip fiyatlarla piyasaya sürmeyi planlıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 599 dolardan en gelişmiş modelgüç, özerklik ve olasılıklar göz önüne alındığında çok iyi rekabet edecek yaklaşık 500 avro.

Diğer varyantlar hakkında daha fazla bilgi yok, ancak ön satışın Haziran 2021’de küresel olarak açılması bekleniyorsevkiyatlar takip eden Temmuz ayında başlayacak ve hem Amerika Birleşik Devletleri hem de Avrupa’da zaten yaz ortasında.

satın alınabilir internet üzerinden ve ayrıca onları görebileceğiz ve İspanya’da zaten açık olan NIU bayilerinde satın alabileceğizbu nedenle, uygun fiyatlarla iyi özelliklere sahip bir scooter arıyorsak, bakmak için pek fazla bahane kalmadı.

Daha fazla bilgi: En iyi Xiaomi elektrikli scooter’ları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Xiaomi’nin elektrikli scooter’ı zorlu bir rakibe sahipti: bu, Andro4all’da ilk kez yayınlanan ilk NIU elektrikli scooter.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…