Xiaomi’nin ayrıca evde soluduğumuz havayı iyileştirmek için yeni bir kliması ve nemlendiricisi var.

Bir süre önce yeni Xiaomi robot elektrikli süpürge hakkında konuştuysak, şimdi aynısını markanın sunduğu diğer iki ürünle, örneğin bir klima sistemi ve akıllı nemlendirici evdeki havayı iyileştirmek için.

Amacı olan iki cihaz daha temiz bir ev ortamı ve daha hoş bir ortam elde etmek ve genellikle diğer marka ürünlerde olduğu gibi, bu noktada İspanya’ya ve Çin dışındaki diğer ülkelere varışlarına dair bir haber olmamasına rağmen, pazara rekabetçi bir fiyatla ulaşacaklar.

Klima

Xiaomi Mijia Klima Uyku Sürümü

Ve klima sistemi ile başlıyoruz, sağduyulu ve zarif bir bölmeye sahip bir model olan Xiaomi Mijia Klima Uyku Sürümü. Keskin kenarlar veya şekiller olmadan, ev dekorasyonuna entegre olmayı hedefliyor bizi uzağa bakmak zorunda bırakmadan. Ön tarafı sadece bilgilendirici bir LED panel keser.

Bir yandan klimanın normal bir şekilde kullanılmasına izin veren iki modu olan bir klima sistemi. 2.600 frigori gücü böylece markaya bağlı olarak 15 metrekareye kadar olan odaları kaplayabilirim.

Yaz geliyor ve klimayı kullanmadan önce filtreleri temizlemelisiniz, nasıl yapılacağını biliyor musunuz?

İkinci sistem bir içeriden dışarıya hava değişimi havanın bir tür yenilenmesi ne olurdu. Bu son sistem, Xiaomi’ye göre, çift hibrit türbin kullanımı sayesinde saatte sadece 0,3 W’lık bir enerji tüketimi üretiyor.

Ek olarak, Xiaomi bu sistemin çok sessiz olduğunu varsayıyor ve ultra sessiz mod sayesinde sadece 18 dB ses seviyesine ulaşabilir. Xiaomi Home uygulamasından veya sesli komutlarla kontrol edilebildiği için bağlı eve de entegre olan bir sistem.

Havayı zararlı partiküllerden temizlemek için bu model, dört katmanlı bir hava temizleme modundan yararlanır. Antibakteriyel ışık ve yüksek sıcaklıkta kendi kendini temizleme sistemi onlara yardımcı olur. bu kontaminasyonu ve mikroorganizmaları önleyebilir.

Xiaomi Nemlendirici

nemlendirici

Xiaomi Mijia Klima Uyku Sürümü ile birlikte, marka ayrıca bir nemlendirici sundu. Dinlenmeyi rahatsız etmeyecek şekilde yatağın yanında bile kullanılmasına olanak tanıyan minimum gürültü seviyesi sunan bir model.

{«videoId»:»x80ag05″,»autoplay»:true,»title»:»MI MIX FOLD HAKKINDA HER ŞEY: Xiaomi’nin SÜRPRİZLER yüklü olarak gelen KATLANABİLİR TELEFONU»}

Bu nemlendirici, gösteren bir OLED ekran içerir. nem, pil veya ortamdaki su hacmi ile ilgili bilgiler ve 5 litrelik tankı ile saatte bir şişe suyu buharlaştırabilmektedir. Ayrıca mikroorganizmaları önlemek için antibakteriyel bir sisteme sahiptir.

Fiyat ve müsaitlik

Klima, Çin’de 3.599 yuan fiyatla satışa sunulacak. değiştirmek için yaklaşık 466 Euro. Nemlendirici Çin’de 899 yuan’a satışa sunulacak. yaklaşık 116 euro.

üzerinden | İş İçeriği

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xiaomi’nin ayrıca evde soluduğumuz havayı iyileştirmek için yeni bir kliması ve nemlendiricisi var. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…