Xiaomi yeni ucuz kulaklıkları ve Bluetooth hoparlörü piyasaya sürdü

Şirketin kendisi de dahil olmak üzere çoğu şirket Xiaomigüvenmek AirPods tipi TWS kulaklıkdiğer türler için de önemli bir pazar var. kablosuz kulaklık. Boyuna takılan ve entegre pile sahip olanlar en popüler olanlar arasında yer alıyor ve şimdi Xiaomi yeni bir modelin yanı sıra bir de yeni model piyasaya sürdü. harici hoparlör.

Boyun bantlı kulaklıkların daha uzun pil ömrü de dahil olmak üzere birçok avantajı vardır. Ayrıca fiyatları daha düşüktür ve daha iyi ses sunabilirler. Xiaomi’nin aradığı şey bu. Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro hangi Hindistan’da yeni başlattı.

Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro

Bu, geçen yıl piyasaya sürdükleri kulaklıkların Pro versiyonudur ve temel modelde olmayan birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin, bizde aktif gürültü iptaliOrtam gürültüsünü yaklaşık 25 desibel azaltabilen . Ayrıca, şimdi de buluyoruz IPX5 direnci suya dayanıklı, su sıçramalarına, tere ve hafif yağmura dayanıklı. Bu sayede onları dış mekanlarda daha rahat kullanabiliriz.

Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro

Pilin süresi de artar ve Hacim %50’de 20 saat kullanım. Xiaomi, gürültü engelleme etkinleştirildiğinde pilin ne kadar sürdüğünü ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak en azından bir pilimiz olduğunu biliyoruz. 150 mAh önceki modelin 140 mAh ile karşılaştırıldığında. 1 buçuk saat şarj oluyor.

Bulduğumuz diğer özellikler, mobil sesli asistan, düşük gecikmeli ses, balmumu önleyici pedler ve güçlü bas sesleri üretebilen 10 mm’lik bir sürücü ile uyumluluktur. Bulabileceğimiz tek dezavantajı, hala mikro USB konektörü USB C yerine

Fiyatı, henüz piyasaya sürüldüğü Hindistan’da 1.799 rupi, bu da yaklaşık olarak eşdeğerdir. 20,5 €.

Taşınabilir Bluetooth Hoparlörüm

Kulaklıklara ek olarak, Xiaomi ayrıca ilginç bir güce sahip yeni bir Bluetooth hoparlörü duyurdu. 16W. Bluetooth 5’e sahip olarak, cep telefonumuzun standarda uygun olduğunu varsayarak iki cihaz satın alıp aynı anda stereo hoparlör olarak kullanabiliyoruz.

Taşınabilir Bluetooth Hoparlörüm

Hoparlörün sahip olduğu IPX7 suya dayanıklılık, 1 metreden 30 dakika su altında kalabilme, yüzme havuzlarında veya küvetlerde sessizce kullanabilme. 2.600 mAh pil 13 saat kullanım ömrüne sahiptir ve bu durumda şarj için bir USB C konektörü buluyoruz. Oynatmayı, ses seviyesini kontrol etmek veya sesli asistanı etkinleştirmek için fiziksel düğmelere sahiptir.

Fiyatı 2.499 rupi, yaklaşık Değiştirmek için 28,5 Euro. Mavi ve siyah renklerde mevcuttur ve Hindistan’da zaten satışta.

Xiaomi’nin yeni ucuz kulaklıkları piyasaya sürmesi ve ADSLZone’da ilk olarak bir Bluetooth hoparlörü ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…