Xiaomi, yeni Redmi Note 10’un ilk özelliklerini ve tasarımının bir kısmını doğruladı

Xiaomi zaten onayladı yeni Redmi Not 10 gün gösterecek 4 Mart. Şirket, dünyanın geri kalan bölgelerindeki terminalleri piyasaya sürmeden önce yeni orta sınıf cihaz serisini Hindistan’da duyurmayı planlıyor.

Ve sunumdan önce iştahınızı açmak için Xiaomi, etkinlik için özel bir web sayfasını etkinleştirdi ve burada paylaşmaktan çekinmedi. ilk özellikler Bu seriyi şekillendirecek yeni terminallerin Redmi Note 10 tasarımı.

Xiaomi Redmi Note 10’un ön tarafı.

Redmi Note 10’da daha hızlı şarj, daha büyük pil ve daha iyi kameralar

Xiaomi’nin bugün paylaştığı bilgilere göre Redmi Note 10’un bir güncelleme ile geleceğini biliyoruz. mevcut Redmi Note 9 serisine göre yenilenen tasarım. Bu anlamda bahsettiğimiz bir yenilenmiş görünüm ve daha hafif bir format.

Resimler sayesinde nasıl olduğunu görebiliyoruz. bu serideki cihazlardan en az birinin cam arkası olurduTelefonun kasasını çevreleyen metal kenarla birleşene kadar sırtında belirgin eğrilikler bulunan . Ayrıca görünen bir şey de görülebilir. yan parmak izi okuyucu resimlerden birinde.

Redmi Note 10'un Tasarımı

Redmi Note 10’un tasarımı.

Buna ek olarak, dahil edilmesi Redmi Note 10’un önündeki Gorilla Glass cam, ve suya ve toza karşı belirli bir düzeyde dayanıklılık sağlayan IP52 sertifikası. Aynı şekilde, iade ekrandaki delik panelin üst kısmında ortalanır.

Xiaomi ayrıca, son nesle kıyasla geliştirilmiş bir dokunsal sistem de dahil olmak üzere yeni cihazlarının diğer özelliklerini de onayladı – bize göre Redmi Note 9 Pro’nun titreşim motoru hala rakiplerinden uzak olduğu için gerekli bir iyileştirme. yüksek kaliteli ses.

Öte yandan, Xiaomi bir büyük pil Redmi Note 10’unuzun içinde, bir daha da hızlı şarj sistemi. Bu pil hayat verecek Qualcomm imzalı işlemciEn son söylentilere göre Snapdragon 750G olabilir.

Ve açık ki fotoğrafçılık önemli bir unsur olacak bu yeni nesil cihazlarda. Bu gösteriyor gibi görünüyor Xiaomi’nin duyurduğu poster Redmi Note 10 serisinin farklı modellerinin dahil edeceği kamera sensörlerine atıfta bulunarak yeni cihazlarının gelişi.

bu Redmi Note 10, 4 Mart’ta geliyordüzenlenecek bir etkinlikte internet üzerinden ve şirketin web sitesi üzerinden canlı olarak takip edilebilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi girişi, yeni Redmi Note 10’un ilk özelliklerinin ve tasarımının bir kısmının ilk olarak Andro4all’da yayınlandığını doğruluyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…