Xiaomi, ucuz akıllı hoparlörünün yeni sürümünü piyasaya sürdü

Xiaomi çok çeşitli var akıllı hoparlörler Marketin içinde. İspanya’da, her ikisi de Google Asistan’ın entegre olduğu Mi Akıllı Hoparlörün yanı sıra Mi Akıllı Saat’i bile satıyorlar. Şimdi, onların yeni bir versiyonunu yayınladılar. en çok satan akıllı hoparlör.

Hakkında konuşuruz Xiaomi AI Hoparlör 2. nesil, bugün Çin’de açıklandı. Bu yeni Bluetooth hoparlör, önceki modele kıyasla gelişmiş bir ses kalitesiyle başlayan, daha net ve daha zengin tiz ve daha dolgun ve daha derin bas sunan birçok yeni özellik sunar. Bu iyileştirme, yalnızca yerleşik hoparlörleri geliştirerek ve oryantasyonlarını değiştirerek değil, aynı zamanda Mi Sound ses algoritması.

Diğer hoparlörlerle stereo olarak kullanılabilir

Bir başka yenilik ise, kullanım sayesinde Bluetooth 5.0iki hoparlör satın alabilir ve bunları aşağıdaki gibi kullanabiliriz. stereo hoparlörler birbirleriyle senkronize ederek. Bu sayede evin her yerinde aynı müziği iki farklı hoparlörden de dinleyebiliyoruz. Bluetooth 5.0 veya sonraki bir sürümüne sahip diğer Xiaomi hoparlörleriyle eşleştirmek de mümkündür.

Hoparlör kontrolü sesli olarak yapılabilir, sesli asistan müzik çalmayı kontrol etmenin yanı sıra her türlü görev için. Ayrıca, onları eğlendirmek için oyunlar veya hikayeler gibi içeriklere sahip bir çocuk modu vardır. Asistan, kademeli olarak ev kullanıcıları hakkında daha fazla bilgi öğrenir ve her kullanıcının sesini tanıyarak her biri için kişiselleştirilmiş bilgiler sunar.

WiFi şifresini değiştirirsek kendi kendine bağlanacaktır.

Hoparlör ayrıca meraklı bir işleve sahiptir. Yönlendiricinin şifresini veya SSID’sini değiştirirsek, cihaz otomatik olarak ona yeniden bağlanabilir. Bunu yapmak için, en son yazılım sürümüne güncellenmiş Redmi AX6 gibi bir Xiaomi WiFi 6 yönlendiricisine sahip olmak gerekir. Konuşmacının kullandığı bağlantı, kablosuz 4.

Fiziksel düzeyde, cihazın sahip olduğu üstte dört dokunmatik düğme. Onlarla, konuşmacının gizliliğini artırmak, önceki veya sonraki şarkıya geçmek, dinlediğimiz içeriği oynatmak veya duraklatmak veya sesi artırmak veya azaltmak istiyorsak üstte kaydırmak için mikrofonu etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabiliriz. .

Mikrofonlar, odanın boyutu büyük olsa bile odanın herhangi bir yerinden sesli komutları alabilecek şekilde konumlandırılmıştır. En üstte, bildirimler için ve komutumuzu işleyip işlemediğini veya bizi duyup duymadığını bize bildirmek için renkli bir LED vardır.

Fiyatı 199 yuan, yaklaşık 25.5 € Değişime. Önümüzdeki günlerden itibaren satışta olacak 16 Nisanfiyatın 299 yuan’a yükseleceği yerde, yaklaşık 38 avro değişecek.

Xiaomi’nin ucuz akıllı hoparlörünün yeni sürümünü piyasaya sürdüğü yazısı, ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…