Xiaomi, sorunları uzaktan çözmek için MIUI’de bir uzaktan yardım işlevini test ediyor

Cep telefonuyla ilgili sorun yaşamak yaygın bir durumdur. Bunlar, en az gelişmiş bile olsa her türden kullanıcının elinde olabilen gelişmiş cihazlardır. Bu nedenle, arayüzlerin en fazla sayıda sorunu çözebilecek kadar sezgisel olması önemlidir. Bazen yardım istemek gerekir.

Bunu yapmanın da çeşitli yöntemleri vardır, ancak uzaktan yardım en pratik olanlardan biridir, çünkü herhangi bir yere gitmemize gerek olmadığını ima eder. Şimdi Xiaomi bunu MIUI’de test ediyor, uzaktan yardım içeriyor uzak bir kullanıcının telefonumuza bağlanabilmesi ve ihtiyacımız olan her şeyde bize yardımcı olabilmesi için Mi Talk uygulaması aracılığıyla. Örneğin müşteri hizmetleri ve teknik hizmetler için iyi bir araç.

Uzaktan yardım arayın ve isteyin

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/15/ba/e2/5f1ad79b3bef077680/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/13/3a/32/5f1ad7694bd22f7819/orijinal/miniatura-trucos-miui-12.jpeg»}

Bilgiler, Xiaomi’nin ülkesinde sürdürdüğü en son beta testlerinden birine erişebilen ve bu tür bilgilere yurt dışından erişilebilmesini her zaman kıskanan bir Çin medyası olan IT Home’dan geliyor. IT Home, Xiaomi’nin halihazırda yeni bir işlevini test ettiğini söylüyor. Mi Talk uygulamanız aracılığıyla uzaktan yardımMIUI’ye entegre edilmiştir.

Kaybolan veya çalınan bir cep telefonunu bulun: Android, Xiaomi ve Samsung'da uzaktan aramayı karşılaştırıyoruz

Uygulama 8 Şubat’ta gerçekleştirildi ve 21. güne kadar test aşamasında olacak. 22’sinde, Xiaomi bu yeni işlevi piyasaya sürmeyi planlıyor Uygulamanın yurt dışına, Xiaomi’nin resmi destek ve yardıma sahip olduğu diğer pazarlara yönlendirilmesi için prosedürlerin de başlayacağına inanıyoruz.

Yardım istemek için telefonla arayıp bir tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Xiaomi cep telefonlarının bu yeni uzaktan yardım işlevi, basit bir arama ile başka bir kullanıcının telefonumuza uzaktan bağlanmasını isteyin telefonun. Bu görüşmede, diğer kullanıcı telefonumuza uzaktan erişebilecek ve sanal bir masaüstü gibi çalışabilecek, sorunu çözmek için nasıl çözüldüğünü de canlı olarak görebilecek.

MIUI’de bu işlevi sunma ilhamının kendilerine geldiğini Xiaomi hesabı karantinalar sırasında Yaşlı kullanıcılar (genellikle en deneyimsiz olanlar) küçük yazılım hatalarını onarmak için fiziksel tesislerine gidemediğinden, ülkedeki koronavirüsün neden olduğu.

üzerinden | BT Ana Sayfası

– Haberler Xiaomi, sorunları uzaktan çözmek için MIUI’de bir uzaktan yardım işlevini test ediyor aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…