Xiaomi, Samsung ve Motorola: 2020’nin 2021’de satın almaya değer en iyi 7 orta sınıf cep telefonu

Cep telefonu aramanın kolay bir iş olmadığını zaten biliyoruz. Bu nedenle, karar vermenize yardımcı olmak için mümkün olduğunca size yardım ediyoruz. Her kullanıcının farklı zevkleri ve ihtiyaçları vardır. Cep kullanılabilirliğindeki değişikliklere ek olarak. Öyleyse, en iyi yedi cep telefonuna daha yakından bakalım. orta menzilligeçen yıldan itibaren yürüyüş parkurunda geçerliliğini kaybetmeyecek.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Açıklama için kalite ile ilgili olarak fiyatları iyi olan üç markayı vurgulayacağız. Ve elbette sundukları teknolojiye. dışında kamera, pil ve kabiliyetbakmak her zaman iyidir işletim sistemi ve işlemci. O halde özelliklerini öğrenelim.

Önerilen orta sınıf cep telefonları

Her şeyden önce, bunun bir üst olmadığını unutmayın. Her bir cep telefonu, Kişisel İnceleme incelemesi tarafından desteklenen, belirli bir sıra olmaksızın görünecektir.

Moto G8 Artı

Motorola, geçen yılki en seçkin ekipman rekabetine yavaş yavaş giriyor. En üstte bir “yokluk”tan sonra, yeni Moto G8 Plus serisinin piyasaya sürülmesiyle tekrar yaptılar. Bu cihazda 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor. işlemci kullan Kirin 810.

Markanın diğer ekipmanlarına göre pilindeki bazı seviyeleri düşürür, ancak aslına uygunluğunu (4.200 mAh) korur. Geldiği işletim sistemi Android 10Q’dur. Ve fiyatı 350 doları aşıyor.

Güvenli bir bahis: Moto G8 Plus'ın İncelemesi [FW Labs]

Galaxy A71

Samsung, 2021’de Galaxy S21 ile çıktı, ki bu inanılmaz. Ama eğer harf ile tanımlanan hattınız için çok fazla harcamak istemiyorsanız İLE çok iyi seçenekler sunuyor. Galaxy A71, bir orta sınıftır. hızlı ejderha 730.

6 RAM ve 128 depolama alanına sahiptir. 64 MP ve 12 adet geniş açılı arka kamerası ile de dikkat çekiyor. Ön taraf 32 MP iken. Fiyatı 371 dolara ulaşıyor.

galaksi a71

Galaksi A51

Çok, çok benzer özelliklere sahip bir seçenek. Ancak çok daha düşük bir fiyatla. A51’i A71’den değiştiren tek şey ekranın boyutunda (2 inç daha az), işlemcide (Exynos 7) ve RAM’de (4GB). Gerisi çok benzer ve 265 USD’ye ulaşıyor.

Galaksi A51

Xiaomi

Daha sonra listeyi tamamlamak için dört Xiaomi ekipmanından bahsedeceğiz. Orta sınıf Çinli üreticiler arasında, mevcut olan en iyisidir ve kesinlikle harika bir cep telefonunuz olacaktır.

  • RedmiNote 9: bu cihaz hafızada 3 veya 4’ten geliyor Veri deposu. Ayrıca 64 GB veya 128 dahili depolama seçeneklerine sahiptir. 5020 mAh pili yorulmaz. Ve bu incelemede bahsettiğimiz tüm olanlar gibi, MIUI 10’a sahip ve muhtemelen 11’e yükseltilecek. 220 Dolar.

Xiaomi Redmi Not 9 incelemesi

  • Not 9S: hemen hemen aynı özelliklere sahip, ancak aslanağzı 720G ve iki versiyonunda daha fazla RAM belleği ile. En büyük ekrana sahip, ancak biraz daha pahalı. Özellikle: 241 dolar.

Xiaomi Redmi Not 9S

  • Mi 10 ve Mi 10 Lite: Bu iki cep telefonunu bir araya getirdik çünkü kamera özellikleri dışında hemen hemen her şeyi paylaşıyorlar. İkisi de gelir aslanağzı 730G ve 128GB dahili depolama. Ek olarak, pili bu incelemedeki diğer Xiaomi’lerden çok daha uzun sürüyor.

Xiaomi MiNote 10 Lite

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…