Xiaomi Robot Vacuum Pro: Yeni robot elektrikli süpürge, 3D ToF tanıma sistemi ile temizler ve fırçalar

Birkaç saat önce Xiaomi (mega bir etkinlikte) yeni ürünler sundu ve bunların arasında yeni Xiaomi Robot Vakum Proen azından a priori oldukça ilginç kılan bazı özelliklerle piyasaya çıkacak yeni bir robot elektrikli süpürge.

Xiaomi’nin piyasada sahip olduğu neredeyse sonsuz sayıda ürünü tamamlayan bir model. Şimdi Xiaomi Robot Vacuum Pro ile bağlantılı evdeki varlıklarını bir robotla artırmak istiyorlar. kiri süpürmenin yanı sıra zemini de temizler.

Temizlemek için yapay zeka ve güçlü donanım

Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vakum Pro, siyah kaplama sayesinde kiri temizleme yeteneğine sahip dairesel şekilli bir robottur. iki dürbün kameradan oluşan keşif sistemibunlardan biri 3D ToF derinlik sensörü ve diğeri X-CrossAI yapay görme teknolojisi ile birlikte bir RGB kamera, olası engelleri tespit etmek için çevreyi analiz etmekten sorumlu bir sistem.

Bir robot elektrikli süpürge satın almayı düşünüyorsanız, bunlar üzerinde çalışmanız gereken bazı hususlardır.

Bu kameralar tarafından toplanan tüm bilgiler bir SoC tarafından işlenir. GPU ve 2 çekirdek tarafından desteklenen dört çekirdek küçük olsalar bile yere saçılmış nesneleri tanımaya izin verir. Algılamayı iyileştirmeye ve evin haritasını çıkarmaya yardımcı olmak için bir LDS lazer navigasyon sistemine sahiptir.

Robot, bu sistem sayesinde, farklı odaları eşleyin ve otomatik olarak tanımlayın Yapay Zeka kullanımı ve nesnelerin tanımlanması ile desteklenen sistem sayesinde.

Xiaomi Robot Vakum Pro

Temizlik işlerine gelince, bu model 4.000 Pascal emiş gücüne sahiptir her türlü parçacığı toplamak için değil, aynı zamanda zemini de fırçalayabilir. Bu anlamda yıkama modu yüzey algılama sistemine sahiptir, böylece bir halı veya yıkanmaması gereken başka bir malzeme ile karşılaşırsa sistem durur ve emiş moduna geçer.

{«videoId»:»x809q6e»,»autoplay»:true,»title»:»XIAOMI 10 DK OLAY ÖZETİ: Mi 11 Ultra, Mi 11i, Mi Smartband 6, Mi 11 Lite 5G ve daha fazlası»}

Xiaomi Robot Vakum Pro, şirketin duyurusuna göre temizleme yeteneği veren 5.200 mAh pili entegre ediyor. 250 metrekareye kadar bir alan.

Fiyat ve müsaitlik

Xiaomi Robot Vakum Pro’nun fiyatı 2.999 yuan, yani değiştirmek için yaklaşık 388 Euro. Şimdilik Çin pazarının dışına çıktığına dair bir haber yok.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xiaomi Robot Vacuum Pro: Yeni robot elektrikli süpürge, 3D ToF tanıma sistemi ile temizler ve fırçalar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…