Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Movistar veya Amazon’da daha ucuz

Xiaomi Redmi Note 9 Pro, 2020’de bir satış başarısıydı, ancak parasının karşılığını hala koruyor, bu da ona 2021’de en çok satan rolünü sürdürme şansı veriyor. Redmi Note 9 Pro’yu satın almanın zorlayıcı nedenleri arasında bulduk olağanüstü işlemcisi, bol pili ve kamerası bu da iyi fotoğraf sonuçları sağlar.

Uygun fiyata eksiksiz bir terminal almak istiyorsanız, bu Xiaomi Redmi Note 9 Pro, bugün piyasada bulabileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir. Tabii ki, bir akıllı telefon satın alırken mümkün olduğunca çok tasarruf etmek istersiniz. Analiz ederek bunu başarmanıza yardımcı oluyoruz Movistar ve Amazon’da Redmi Note 9 Pro’nun fiyatı daha ucuza bulmak için.

En ucuz Xiaomi Redmi Note 9 Pro’yu alın: Movistar’da mı yoksa Amazon’da mı?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro’yu Movistar veya Amazon’dan satın alın

Xiaomi Redmi Note 9 Pro’nun lansman fiyatı vardı 269 ​​€ onun versiyonunda 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama. ile en gelişmiş versiyonu 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıpiyasaya sürüldü 299 euro için. Şimdi Movistar ve Amazon’daki güncel fiyatları ve her iki mağazanın sunduğu finansman seçeneklerine bakalım.

Movistar’da

Movistar operatörü yalnızca şu sürümü edinme imkanı sunar: 6GB + 128GB Xiaomi Redmi Note 9 Pro’nun “Yıldızlararası Gri” rengiyle 199 euro fiyatlaorijinal 299 Euro’dan önemli bir düşüş.

Yeni Xiaomi Redmi Note 9 Pro’nuzu 199 Euro’luk tek ödemeyle karşılaşmamak için farklı taksitlerle ödemeyi tercih ederseniz, Movistar size birçok seçenek sunuyor. Ödemeyi bölerken, normalde terminalin fiyatını artıran bir miktar faiz eklemeniz gerekir. Ancak, Movistar’da şunları yapabilirsiniz: faizsiz 3 ve 6 ayda finanse edin. Seçenekler şunlardır:

  • 3 taksit x 66,33 euro/ay: son fiyat €199.
  • 6 taksit x 33,17 euro/ay: son fiyat €199.
  • 12 taksit x 17,76 euro/ay: son fiyat €213.12.

Ek olarak, Movistar’da Xiaomi Redmi Note 9 Pro’yu satın aldığınızda birkaç avro tasarruf etmek için “Geri Alım” planından yararlanabilirsiniz. eski cep telefonunu teslim edersen. Kısacası, bu akıllı telefonu Xiaomi’den satın alabilirsiniz. Movistar’da 199 Euro’ya, 12 taksitle ödemeyi tercih etmediğiniz sürece. Bu durumda Movistar mağazasındaki Redmi Note 9 Pro’nun fiyatı 213 Euro civarında.

amazon’da

Redmi Note 9 Pro, ön

Redmi Note 9 Pro, 2020’nin en çok satan telefonlarından biriydi.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro, kendi kutusunda mevcuttur. amazon’da iki bellek yapılandırmasıYani daha fazla seçeneğiniz var.

Bir taraftan, Redmi Note 9 Pro 6GB + 64GBorijinal fiyatı 269 Euro olan satılıktır 202,99 euro için Amazon’da “Tropik Yeşil” rengiyle. Siyah veya beyaz olarak almak isterseniz fiyatı 224,99 Euro’ya çıkıyor. Bu üç model için finansman ödemeyi 4 taksite bölün, faiz dahil. Nihai fiyatları şu şekilde görünecektir:

  • tropikal yeşil – 4 taksit x 52,01 euro: 208.04 euro nihai fiyat.
  • Yıldızlararası Gri/Buzul Beyazı – 4 taksit x 57,65 Euro: 230,60 nihai fiyat

Daha fazla bilgi: Xiaomi Redmi Note 9 Pro (Buzul Beyazı)

Amazon’da da alabilirsiniz 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip Xiaomi Redmi Note 9 Pro orijinal fiyatından daha ucuz. Ve bu sürüm şu anda mevcut “Yıldızlararası Gri” renginde 199 Euro’yaBeyaz olan modeli tercih ederseniz fiyatı 239 Euro’ya kadar çıkıyor.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Redmi Not 9 Pro

Alt sürümde olduğu gibi, satın almayı finanse etmek Xiaomi Redmi Note Pro 6 GB + 128 GB, birkaç taksitle ödeme. Finansman seçenekleri şunlardır:

  • yıldızlararası gri – 4 taksit x 50,99 Euro: 203,96 Euro’luk son fiyat.
  • beyaz buzul – 4 taksit x 61,24 euro: 244,96 euro nihai fiyat.

Şimdiye kadar bahsedilen tüm bilgileri karşılaştırdığımızda Movistar ve Amazon’un yalnızca Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6 GB + 128 GB’ın koyu gri renkte satışı konusunda anlaştıklarını görüyoruz. Bu yoldan, her iki mağazada da 199 Euro’ya satılıyor Tek ödeme ile satın almayı tercih ederseniz.

Ancak, niyetiniz Redmi Note 9 Pro’nun satın alınmasını finanse etmekse, Movistar size fırsat sunduğu için daha ucuzdur. ödemeyi faizsiz 3 veya 6 taksite bölün. Bunun yerine Amazon, 4 taksitte finansmanı tercih ederek faiz ekliyor, böylece fiyat 203,96 Euro’ya yükselecek.

Şimdi satın alma işlemine devam etmek için yalnızca hangi sürümü ve mağazayı en çok beğendiğinize karar vermeniz ve bu başarılı akıllı telefon zaten elinizde Xiaomi tarafından üretilmiştir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Movistar veya Amazon’daki en ucuz Xiaomi Redmi Note 9 Pro girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…