Xiaomi, Redmi Note 10’un resmi lansmanını tarihlendiriyor: Mart ayında gelecek ve bu konuda bildiğimizi sandığımız tek şey bu

Xiaomi, resmi lansman tarihini resmi olarak açıkladı. Redmi Not 10, yeni orta menzili. Daha doğrusu yeni orta sınıf cihaz ailesi, Çinli şirket Redmi Note 10 Serisinden bahsettiği için en az iki tane olması bekleniyor.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Cihaz 4 Mart’ta Hindistan’da sunulacak Ve Xiaomi’nin geçmişine bağlı kalarak, bir süre sonra diğer pazarlara girişlerini duyurmak için başka bir uluslararası etkinlik düzenlemeleri bekleniyor. Her durumda, 4 Mart’ta nihayet yeni Çinli orta sınıfla tanışacağız, ancak gün geldiğinde onlar hakkında bildiklerimizi veya bildiğimizi düşündüklerimizi gözden geçireceğiz.

Redmi Note 10 hakkında bildiğimizi sandığımız şeyler

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/70/9c/b3/6021687f3bef074aec/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/00/39/a3/602169ce4bd22f8209/orijinal/mini-xiaomi-event.jpeg»}

Geriye dönüp baktığımızda Redmi Note 9 serisinin oldukça geniş bir aile olduğunu göreceğiz. Redmi Note 9, Redmi Note 9S, Redmi Note 9T, Redmi Note 9 Pro… Xiaomi, aynı aileden birkaç cihazı piyasaya sürme arzusuna sahip farklı özellik ve fiyat aralıklarıyla ve Çinli firmanın Redmi Note 10 Serisinden bahsettiğine göre, yeni orta menziliyle aynı hamleyi tekrarlaması alışılmadık olmaz.

Bununla birlikte, gerçek şu ki, bu yeni akıllı telefonlar hakkında fazla bir şey bilinmiyor. olduğunu gösteren sızıntılar var. dört model olacak, bir standart ve kendi 5G sürümlerine sahip bir Pro, ancak Xiaomi’nin zaten uygun fiyatlarla orta sınıf 5G cihazlarına sahip olduğu ve düşük fiyatlı bir Redmi Note 10 5G’nin 4G sürümünü bozabileceği göz önüne alındığında, tuhaf bir hareket olurdu. Şüpheden kurtulmamız an meselesi olacak.

Anket

Şirket şu an için gelişmiş özelliklere sahip değil, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde bunu yapması bekleniyor. Yaptıkları şey, Twitter’da takipçilerine soru soran bir anket yayınlamaktı. 120Hz IPS/LCD paneli mi yoksa AMOLED paneli mi tercih ettikleri Redmi Note 10 için. AMOLED teknolojisi büyük bir farkla kazandı ve tweet silindi, bu yüzden belki ekran açısından neler bekleyebileceğimize dair bir ipucumuz var.

Son olarak, Xataka Android’de açıklandığı gibi, yeni Xiaomi akıllı telefonların en yeni akıllı telefonları monte etmesi garip olmazdı. Qualcomm ve MediaTek’ten orta sınıf işlemciler. Bunlar, söylentilere göre 4G ve 5G modellerinde uygulandığı şekliyle Dimensity 800, Snapdragon 732G ve Snapdragon 750G’yi içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Her ne olursa olsun, önümüzdeki 4 Mart’ta tüm şüpheleri gidereceğiz.

– Haberler Xiaomi, Redmi Note 10’un resmi lansmanını tarihlendiriyor: Mart ayında gelecek ve bu konuda bildiğimizi sandığımız tek şey bu aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…