Xiaomi redmi 20X, Çinli markanın yeni orta sınıf akıllı telefon ortaya

Xiaomi Mi 11 ailesinin yeni terminallerinin tanıtımının ardından Çinli üretici, iki ilişkili markası içinde yeni cihazları sunmaya devam ediyor, POCO ve redmi.

Böylece birkaç hafta önce POCO X3 Pro’yu tanıttıktan sonra cihazın tasarımı, renkleri ve teknik özellikleri artık sızdırılmış oldu. Xiaomi redmi 20X.

Redmi 20X, tasarımını ve bazı özelliklerini filtreler

Redmi 10X’in halefi çok yakında ışığı görecek

Gizmochina yoldaşlarının bize söylediği gibi, ortaya çıktı Çin sosyal ağı Weibo’da bir poster Redmi 20X’in bazı özelliklerinin ortaya çıktığı yer.

Bu Weibo'da görünen Redmi 20X'in posteri

Bu Weibo’da görünen Redmi 20X’in posteri

Bu posterde takdir edebileceğimiz ilk şey, çok iyi kullanılmış bir ön kısma sahip tasarımıdır. Bunun merkezinde bulunan Ekranı delik ve a ile bir arka üçlü kamera modülü sol ve alt kısmında dikey bulunan üretici logosunun üzerinde bulunan.

Ayrıca, bu terminalin şu anda mevcut olacağını da not ediyoruz. dört renk: siyah, beyaz, mavi ve yeşil.

Teknik özelliklerine gelince, bu Redmi 20X, 90 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç IPS ekran ve goril cam 3, bir MediaTek işlemci ile korunmuş olacağı Boyut 700 Yeni 5G ağlar, 4 GB RAM belleği ve bir iç hafıza ile uyumlu 128 GBmicroSD kartlarla genişletilebilir.

Daha fazla bilgi: Az para için redmi Not 10 ve Not 10 Pro, AMOLED ekranı ve birçok megapiksel

Fotoğraf düzeyinde, Redmi 10X’in halefi, ana kamera olmak üzere üç arka kamera ile donatılacak. 48 megapiksel ve ikinciller 2 mega her ve Selfie’ler için ön kamera 8 megapiksel.

Ek olarak, bu Redmi 20X bir pil ile donatılacak 18W hızlı şarjlı 5.000 mAhyan tarafta bulunan parmak izi okuyucusuna sahip olacak ve altında çalışan işletim sistemi olarak Android 11’e sahip olacak. MIUI 12.

Kullanılabilirlik ve fiyat

Bu Redmi 20X, kendi versiyonunda piyasaya çıkacaktı. 4 + 128 GB hakkında, 999 yuan at fiyatlı değişime 130 Euro ve bu terminalin Redmi 10X gibi yalnızca Çin’de mi sunulacağını bilmiyoruz veya Avrupa’ya başka bir isimlendirme altında gelecekse.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi redmi 20X’in yeni orta sınıf akıllı telefon Çinli markasının keşfine girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…