Xiaomi pazarlığı: Redmi Note 9 zaten 125 Euro’dan daha ucuza mal oluyor

Bu AliExpress teklifi sayesinde RedmiNote 9 sadece için 123 avro. Çin orta menzili, küresel versiyonuna geliyor ve buna eşlik ediyor. 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanı.

En iyi fiyatı almak için sadece 21MARCA14 kuponunu uygulamanız yeterlidir. Ayrıca hızlı kargo ve İspanya’dan geliyor. Çinli akıllı telefon ile geliyor 6.53 inç ekranişlemcilerden biri MediaTek Helyum, 4 arka kamera ve 5.000 mAh’yi aşan bir pil. Onun hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatıyoruz.

AliExpress’te satın al: RedmiNote 9

Redmi Note ailesi kesinlikle başarılı.

Redmi Note 9’u en iyi fiyata satın alın

Redmi cihazının sahip olduğu 6,53 inç IPS ekran ve Full HD+ çözünürlük. Önü iyi kullanılmış ve arkası parlak, çeşitli renklerde ve güzel kıvrımlı kenarlarda bulabilirsiniz.

senin beynin helyum G85 Günden güne fazlasıyla yeterli güce sahip olacağınız, solvent sekiz çekirdekli bir işlemci olan MediaTek tarafından üretilmiştir. Redmi Note 9 şu sürümlerde mevcuttur: 3 GB ve 4 GB RAM, 64 GB ve 128 GB dahili bellek.

  • MediaTek Helio G85
  • 3 GB RAM ve 64 GB dahili bellek
  • 6.53″ Full HD+ IPS ekran
  • 4 arka kamera
  • 5.020mAh pil
  • Kulaklık jakı, USB-C, NFC ve FM radyo

Bu Redmi Note 9’un arkasında bulduğumuz dört kamera var: 48 megapiksel ana sensöra Geniş açı 8 megapiksel, bir makro algılama 2 megapiksel ve bir kamera portre modu. Ön tarafta 13 megapiksel kamera.

Çin terminal pil ulaşır 5.020 mAh kapasite. Akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlananlardan biri olsanız bile günün sonuna gelmekte sorun yaşamazsınız. Redmi Note 9 ayrıca bir USB tip C, bir kulaklık jakı ve hatta NFC.

Doğrulamayı başardınız, hakkında konuşuyoruz tam bir cihaz ve şu anda 125 Euro’dan daha az bir fiyata satın alabilirsiniz. Çok fazla düşünme, teklif sonsuza kadar geçerli olmayacak.

AliExpress’te satın al: RedmiNote 9

Daha fazla bilgi: Satılık Galaxy: Bu Samsung’u 200 Euro’dan daha ucuza alın

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Pazarlıklı Xiaomi girişi: Redmi Note 9 zaten 125 Euro’dan daha düşük bir fiyata ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…