Xiaomi mobil pazarı işgal etti ve durmaya niyeti yok: yılda iki nesil Redmi olacak

Bu bazen biraz pahalıya mal olur Xiaomi kataloğunu anlayın Bu oldukça normaldir ve Çinli dev söz konusu olduğunda nabzını hiç sallamamıştır. ne kadar benzer olurlarsa olsunlar sayısız cihazı başlatınkendileriyle birçok kez rekabet etmek ve hatta kendimizi sunmak Redmi veya POCO gibi alt markalar Opsiyon piyasasını doldurmaya devam etmek için.

Aslında, bazı uzmanlar söyledi ideal olan kendinle rekabet etmektiçünkü bir akıllı telefon satmadıysanız, ancak bir alt markanız satmışsa, sonunda zaten satmışsınızdır ve bu, Xiaomi tarafından anlaşılmış gibi görünüyor. gelecekte yavaşlamayacak en azından Redmi telefonları söz konusu olduğunda.

Xiaomi rahatlamıyor ve pazarı yeni Redmi cep telefonlarıyla doldurmaya devam edecek.

Ve bunlar boş sözler değil, çünkü GizmoChina meslektaşlarının bize getirdiği teyit doğrudan şuradan geliyor. Gerente generali Redmi, Lu Weibing tarafındanyaptığı bir röportajda şirketinin sunmaya devam edeceğini belirten her yıl iki nesil Redmi Notuböylece en temsili akıllı telefonlarını yaklaşık 6 ayda bir güncelliyor.

Bu hafta Redmi Note 11 ile tanışacağımızı ve Redmi Note 10’un Mart ayında doğduğunu ve geçtiğimiz Mayıs ayında Avrupa’da piyasaya sürüldüğünü unutmamak gerekiyor.

Daha fazla bilgi: “Xiaomi’de yapılan” Apple Watch’ın zaten bir fiyatı var (ve evet, tamamen çığır açıcı)

Redmi’den bize bunu böyle açıklıyorlar ve argümanları oldukça güvenilir görünüyor.

En azından, diğer birçok üreticinin aksine, Redmi kararını açıklamak istedibu stratejinin, yapamayacakları gerçeğinden kaynaklandığını belirterek, tüm müşterilerinin ve kullanıcılarının ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak tek bir yıllık cihaz nesliyle.

Bu nedenle, Lu Weibing şimdiden şunu tahmin ediyor: sonraki alıştırmalarda, her yıl en temsili Redmi’nin iki yinelemesini göreceğiz.şüphesiz en çok satanları olanlardan başlayarak, Redmi Note’dan başkası olamazdı.

Çinli şirkette diyorlar ki Redmi Note 10 Pro 5G ile sadece performansa odaklandılar Dimensity 1100 yonga setinin prömiyerini yapıyor, bu nedenle bu Not 11, aşağıdaki gibi bölümlerde iyileştirmeler getirecektir. ekran, yükleme hızı ve deneyimperformans kaybetme pahasına bile.

Redmi’de, mağazalarda her zaman bir arada bulunan iki nesil Redmi Note’un olması bir endişe değil, çünkü tek yinelemeler kullanıcı deneyimine odaklanırken çift aileler performans çıtasını yükseltecek.

Redmi Not 11 Pro

Henüz yayınlanmamış Redmi Note 11 Pro, 28 Ekim’de buluşacağız.

Aslında Redmi’nin CEO’su yaptığı açıklamada daha da ileri giderek şunu belirtiyor: onlar için Redmi Note 11, Note 9’un halefleri olacakbu yüzden 2022’nin ilk çeyreğinin sonunda Redmi Note 12, Note 10’un halefi olarak bu yılın.

Başka bir deyişle, Redmi’nin fikri, mümkün olduğu kadar çok kullanıcıya hizmet vermektir. farklı sorunları ve ihtiyaçları nedeniyle, cihaz ailelerinin farklı sürümleri ve yinelemeleri olması onlar için bir trajedi değil, Hatta iki nesil bir arada yaşıyor her zaman mağaza raflarında ve kataloglarında.

Biliyorsun, bundan böyle Redmi Note’un tuhaf nesli deneyime odaklanmalıöte yandan nesiller bile performansta önemli bir sıçrama sunacakiçin daha fazla güç ve donanım özelliklerine sahip oyun oynamak veya daha aşırı kullanımlar.

Daha fazla bilgi: 2021’de Hangi Xiaomi Alınır? En son modellerle satın alma rehberi

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi mobil pazarı işgal etti ve durmaya niyeti yok: Yılda iki nesil Redmi olacak, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…