Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro: Her yere götürmek için 120 inçlik bir sinemada Android TV

Android TV akıcı bir işletim sistemidirve bu nedenle hepsi aynı konsepte dayalı olmasına rağmen çok sayıda farklı cihaza uyar: görsel-işitsel. Bu nedenle, Android TV’nin yerleşik televizyonlara geldiğini görüyoruz, çubuklar Söz konusu televizyonlara veya hatta gemiye koymak için HDMI set üstü kutular. Ve evet, projektörlere de uyar.

Aslında, Xiaomi, bundan böyle bileceğimiz Mi Akıllı Projektörünün yeni neslini piyasaya sürdü. Xiaomi Mi Akıllı Projektör 2 Pro bu da sinema salonlarından edindiğimiz sinematografik deneyimi evimize aktarmamızı sağlıyor (tabii ki bazı farklılıklarla). Bakalım bizim için neleri varmış.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro’nun teknik sayfası

Xiaomi Mi Akıllı Projektör 2 Pro

Xiaomi Mi Akıllı Projektör 2 Pro

optik parametreler

Ses

bağlantı

Boyutlar ve ağırlık

işletim sistemi

Gıda ve depolama

Diğerleri

0,47 inç DMD ışık kaynağı 1300 lümen parlaklık 1.920 x 1.080 Full HD çözünürlük 60 ila 120 inç maksimum diyagonal TOF otomatik odaklama + kamera 2 saniyede odak HDR10

2 x 10W Dolby Audio DTS-HD hoparlör

Bluetooth 4.1WiFi 5ChromecastHDMI 2.0Kulaklık bağlantı noktasıS/PDIFEthernet bağlantı noktasıAV bağlantı noktası

215 x 201 x 143 milimetre 3,7 kilogram

Android TV 9.0

100-240V 50/60Hz giriş 16GB eMMC

Bluetooth uzaktan kumanda dahildir

Dolby ve DTS sesli, taşınabilir, bağlı, 120 inç ekran

Akıllı Projektörüm 2 Pro

En başından beri önümüzde 1.920 x 1.080 piksele kadar FullHD çözünürlük sunabilen ve «köşegenini 60 ila 120 inç arasında uzatın. Açıkça yansıtmak için pürüzsüz beyaz bir yüzeye sahip olmalısınız, ancak bir duvarı 120 inçten fazla ve en az olmayan büyük bir ekrana dönüştürebilmekten bahsediyoruz.

Projektör satın alma rehberi: ideal model nasıl seçilir ve 400 ila 24.000 Euro arasında 24 model

Projektör, maksimum 1.300 lümen ışık yayabilen ve cihazı HDR10 görüntülerle uyumlu hale getiren, böylece hem kontrastı hem de rengi iyileştiren entegre 0,47 inç DMD çipine sahiptir. Ve evet, ayrıca hem tweeter’lara hem de woofer’lara sahip yerleşik 10W hoparlörlerimiz var. hem DTS-HD hem de Dolby Audio sesi çalın. Dilersek aslında Mi Smart Projector 2 Pro’yu ses için kullanırsak bağımsız bir Bluetooth hoparlör olarak kullanabiliriz.

Xiaomi Mi Akıllı Projektör 2 Pro

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, görüntüyü duvarın eğimine göre ayarlama konusunda da ilginç bir özelliğe sahip. Projektörün yerleşik yazılımı, görüntüyü duvara mükemmel bir dikdörtgen şeklinde yansıtmak için çok yönlü trapezoid düzeltmesi gerçekleştirir ve özellikleri TOF sensörü sayesinde sadece iki saniyelik odak hızı ve bir ön kamera.

Başta da söylediğimiz gibi, yeni Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, Android TV’yi içeriyor, böylece projektörün içine uygulamalar yükleyebilir ve multimedya ekipmanımızı gittiğimiz her yere götürebiliriz. Kendi uygulamalarınızı kullanabiliriz, aynı zamanda bir Chromecast cihazı olarak kullan cep telefonundan içerik göndermek için.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro’nun sürümleri ve fiyatları

Akıllı Projektörüm 2 Pro

Yeni Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro, İspanya’ya bir fiyata geliyor €999indirimin ilk günlerinde 100 Euro’luk bir promosyon indirimi olsa da, hızlı olursak 899 Euro’ya bizim olabilir.

– Haberler Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro: Her yere götürmek için 120 inçlik bir sinemada Android TV aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…