Xiaomi Mi Smart Band 6: En iyi spor bileziklerden biri, indirimli fiyatını korurken büyüyor

Xiaomi yeni tanıttı Xiaomi Mi Akıllı Bant 6Haziran 2020’de lansmanı yapılan başarılı Mi Band 5’in yerini alacak. inç başına 291 pikselden inç başına 326 piksele kadar büyür.

Xiaomi yeni modeli spor ve sağlık izleme üzerine yeniden odakladı, 24 saat kalp atış hızı tespiti ve SpO2 ölçümü sayesinde kan oksijen satürasyonu kaydı ile. Bakalım minik spor bilekliğe başka neler dahil edilmiş.

{«videoId»:»x809q6e»,»autoplay»:true,»title»:»XIAOMI 10 DK OLAY ÖZETİ: Mi 11 Ultra, Mi 11i, Mi Smartband 6, Mi 11 Lite 5G ve daha fazlası»}

Xiaomi Mi Smart Band 6’nın teknik sayfası

XIAOMI MI AKILLI BANT 6

EKRAN

1.56″ AMOOLED, 326 dpi, 450 nit

SENSÖRLER

kalp atış hızı

SU GEÇİRMEZ

50 metre

ÖZERKLİK

14 gün (19 tasarruf modu ile)

BAĞLANTI

Bluetooth 5.0

UYUMLULUK

iOS ve Android

DİĞERLERİ

Manyetik şarj, SpO2 izleme

FİYAT

€44,99

{«videoId»:»x7zvrzs»,»autoplay»:true,»title»:»Xiaomi Mi Band 5, inceleme | Daha sportif, daha az özerklik ve mükemmel kalite/fiyat»}

Yaptığı işte zaten olağanüstü olan bir ürünü geliştirmek için gelen küçük iyileştirmeler

amoled

Xiaomi Mi Smart Band 6, renkli ekranın geldiği dördüncü modele kıyasla çok az değişen bir tabanı geliştirmek için geliyor, ancak bu her zaman olabilir. biraz daha büyük modellere benzeyecek özellikler kazanın.

Bu anlamda burada yine bir 14 güne kadar özerklik (19 ekonomi modu ile) ve bir 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık, dalışa, yüzmeye veya duşa girmenize izin verir. Şarj için bilezik, Xiaomi Mi Band 5’te bulunana benzer bir manyetik konektör kullanıyor ve pili iki saatten daha kısa sürede doldurmayı vaat ediyor.

Mi Smart Band 6, daha “tam ekran” olmak için karakteristik çenesine pratik olarak veda ediyor

Ekrana dönecek olursak, geçen yıl Xiaomi 1.1 inçlik bir bileklik teslim ettiyse, bu yıl Xiaomi Mi Smart Band 6’nın ekranı geldi. 1.56 inç’e kadar büyürAMOLED teknolojisini temel alarak. Estetik olarak, çerçeveler eskisinden çok daha iyi görünüyor, bu da benzer bir gövdede daha fazla ekran ve daha fazla piksel olduğu anlamına geliyor.

Renkler

Kişiselleştirme aynı zamanda yeni bileklikte de gelişiyor. 130’dan fazla küre ile birlikte gelir dört SpongeBob kapağı eklememiz gereken adanmış. Ayrıca, önceki modelde de mümkün olan fotoğraflarımızı duvar kağıdı olarak seçmek mümkündür. Tabii ki, akıllı telefonun müzik çalmasını kontrol etmek ve bildirimleri okumak hala mümkün.

Xiaomi Mi Smart Band 6, bir devam modeli ancak aynı fiyata daha fazla ekran ve işlevi bileğe getiriyor.

Ana görevlerinden biri olan sportif faaliyetlerin daha pratik yönlerine gelince, Xiaomi, günde 24 saat gelişmiş kalp atış hızı algılama sözü veriyor ve uyku sırasında solunum kalitesinin kaydı ve kan oksijen doygunluğu, COVID-19 insidansı nedeniyle eskisinden daha önemli bir şey. Ayrıca stres seviyelerini izler ve derin nefes alma özelliğine sahiptir.

Benim Grubum 6 Spor

Sporları desteklemek için Mi Smart Band 6 30 aktiviteye (antrenman modu) ulaşır ve koşu, bisiklet ve eliptik dahil olmak üzere altı ortak aktivitenin tamamlandığını otomatik olarak algılar.

Xiaomi, önceki yıllarda olduğu gibi, normal ve normal olmak üzere iki model sundu. Xiaomi Mi Akıllı Bant 6 NFC. Bu model, mobil ödeme desteği ile birlikte gelir, ancak diğer önceki sürümlerin trendini takip ederlerse, muhtemelen Çin pazarından çıkmayacaktır.

Xiaomi Mi Smart Band 6’nın fiyatı ve bulunabilirliği

SmartBand 6'm

Fiyatlarda, Xiaomi bu bilezikler ve diğer daha yetenekli saatler arasındaki çizgiyi mükemmel bir şekilde işaretlemeye devam ediyor ve Xiaomi Mi Smart Band 6, Avrupa’da aşağıdaki fiyata sahip:

  • Xiaomi Mi Akıllı Bant 6: 44,99 euro.

Şu anda Xiaomi, Xiaomi Mi Smart Band 6’nın Avrupa ve İspanya’daki kullanılabilirliğini açıklamadı. Yayın tarihi açıklandığında makaleyi güncelleyeceğiz.

– Haberler Xiaomi Mi Smart Band 6: En iyi spor bileziklerden biri, indirimli fiyatını korurken büyüyor aslen yayınlandı Xataka Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…