Xiaomi Mi Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro: Bluetooth 5.0 ve 20 saate kadar özerkliğe sahip ANC kulaklıklar

Bluetooth kulaklık pazarı hala tüm hızıyla devam ediyor ve pazarı dolduran kahramanların kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor. hakkında Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık ProXiaomi’nin piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklıklar.

Mi Boyun Bandı Bluetooth Earphones Pro, kulak içi kulaklıklardır ancak bir özelliği vardır. kanca sistemi, böylece onları kullanmadığımız zaman, bizi boynumuzdan takip edin. Şimdi bazı özelliklerini görelim.

Aktif gürültü iptali ile

Xiaomi Mi Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro 2

Mi Boyun Bandı Bluetooth Earphones Pro, aynı zamanda şirketin ilk boyun bantlı kulaklıkları olma özelliği ile öne çıkan Bluetooth kulaklıklardır. aktif gürültü iptali (ANC).

Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro

hoparlör

10 milimetre

Aktif gürültü iptali

Evet

bağlantı

Bluetooth 5.0

gecikme

125 milisaniye

pil

150 mAh

Özerklik

20 saat kullanım ve 200 saat bekleme

dayanıklı

IPX5 Sıçrama ve ter geçirmez

Ağırlık

36 gram

Diğer avantajlar

Balmumu önleyici tasarım

Xiaomi kulaklık, her biri 10 milimetrelik bir hoparlör içerir ve Xiaomi’ye göre, yalnızca 125 milisaniye ile ses için düşük gecikmeli bir sistem sunuyorlar. Ayrıca gürültü engelleme sisteminin yanı sıra çağrıların kalitesini artırmak için ENC sistemine de sahiptir.

Şekillerine göre kulaklık türleri: Bunlar piyasada bulabileceğimiz en yaygın tasarımlardır.

Bu Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro’nun merak edilenleri arasında, şunu da belirtelim ki; kulaklıkları balmumundan uzak tutan balmumu önleyici bir tasarıma sahiptirler ve aynı zamanda hoparlörün içine toz girmesini önleyen bir korumaya sahiptir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5a/44/63/5ff88a483bef07f074/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/68/46/b2/5ffd55d84bd22fbb4e/original/headphones-compare-qualities.jpeg»}

Xiaomi’ye göre, Mi Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro şunları sunacak 20 saate kadar pil ömrü 150 mAh pil sayesinde bekleme modundayken 200 saate kadar. Şarj için bir microUSB bağlantısı kullanacağız.

Fiyat ve müsaitlik

Şimdilik, Xiaomi Mi Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro, Hindistan’da siyah ve mavi olmak üzere iki renkte 1.799 Rs fiyatla piyasaya sürüldü. değiştirmek için yaklaşık 200 Euro.

üzerinden | TelefonArena

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xiaomi Mi Boyun Bandı Bluetooth Kulaklık Pro: Bluetooth 5.0 ve 20 saate kadar özerkliğe sahip ANC kulaklıklar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…