Xiaomi Mi Band 6: Çılgın bir fiyata akıllı bileklik

Xiaomi Mi Band 6: Çılgın bir fiyata akıllı bileklik

Tüm spor hayranları içinyürütülmesi gereken bazı temel ve kilit unsurlar olduğunu biliyoruz. en sevdiğin aktivite başarıylaÖrneğin, koşuya çıkmak için doğru ayakkabıya sahip olmak çok önemlidir, CrossFit’te veya spor salonunda rahat kıyafetler giymek ve yüzmek için etkili gözlükler takmak önemlidir, böylece sadece elinizden gelenin en iyisini yapmaktan endişe duyabilirsiniz. Ancak son yıllarda tüm sporların yıldızı birçok kişinin bile gün boyunca yanında taşıdığı bir aksesuar olmuştur: akıllı spor bilekliği.

bu pazarda Fitness bilekliklerinin kraliçesi Xiaomi’nin Mi Band 6’sıgeçen ay lansmanından sonra tüm izleyicilerin dikkatini çekti. Ve satışlarında büyük başarı elde ettiği çok açıktı. My Band 6 büyük ölçüde yenilendi Mi Band 5 ile karşılaştırıldığında, daha büyük bir ekran gösteriyor, yeni özelleştirme özellikleri içeriyor ve spor programlarını artırmak.

Ve zaten denemeyi merak ediyorsanız, yapabilirsiniz Mi Smart Band 6’yı 39.99 Euro gibi muhteşem bir fiyata satın alın. Tek yapmanız gereken satın alma sayfasına girip kod ile rezervasyon yapmak. MIBAND ve siparişinizi tamamlayın 25 Nisan saat 00:00’dan önce (İspanya zamanı). Daha ne, kargo tamamen ücretsizdir ve ödeme yapan ilk 300 kişi başka bir Mi Band kazanabilir.

Xiaomi Mi Akıllı Bant 6

Son zamanların en çok satan bilekliği Xiaomi Mi Smart Band 6

Xiaomi Mi Smart Band 6, bir daha büyük AMOLED ekran Mi Band 5’ten 1,1 inçten 1,56 inç’e çıkıyor. Ayrıca, ekleyin kan oksijen ölçüm sensörüsağlık için çok önemli.

Bu akıllı bilekliğin bir diğer özelliği de 30 eğitim modu farklı hem de 6 ana fiziksel aktivitenin kendi kendini algılaması, örneğin koşmak veya bisiklete binmek gibi. Uzun süre dayanabilen bir pil ile mükemmel özerkliğe sahiptir tek şarjla 14 güne kadar kullanım. Ayrıca su geçirmezdir, onunla ulaşabilirsiniz. 50 metre derinliğe kadar.

Mi Band 6’nın sahip olduğu uyurken nefesimizin kalitesinin ölçülmesi, özellikle uyku apnesi olan kişiler için faydalı bir özellik. Ve görebileceğiniz gibi, Mi Smart Band 6 sadece bir aksesuardan daha fazlasıdır ve diğer şeylerin yanı sıra fiziksel aktivitenizin performansını tamamen değiştirebilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Xiaomi Mi Band 6: Çılgın bir fiyata sahip akıllı bileklik ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…