Xiaomi Mi Band 5’inizi bu aksesuarlarla koruyun

Asyalı üretici, bir aktivite bileziği satın alırken en büyük referans haline geldi. Mi Band ailesi, sunduğu çok sayıda işlev sayesinde paranın karşılığını kesinlikle verir. Ve onun Xiaomi MiBand 5 Pekin merkezli devin akıllı bant bölümünün yeni öncüsü.

Yalnızca bir Xiaomi ürünü olduğu için değil, sunduğu olanaklarla da satışları alt üst eden bir ürün: 11 farklı fiziksel aktiviteyi izleyebiliyor, adımları, nabzı ve çok daha fazlasını ölçmek için her türlü sensöre sahip. … Kısacası, gerçek bir yıkım fiyatına satın alabileceğiniz çok eksiksiz bir aktivite bileziği.

Mi Band 5 hassas bir üründür

Xiaomi MiBand 5

Tabii ki, gerçekten eksiksiz bir aktivite bileziği olmasına rağmen, sınırlamaları var. Başlangıç ​​için, Herhangi bir akıllı banttaki en önemli unsur ekrandır. Panel aracılığıyla her türlü bildirimi görebileceğiniz, yarıştaki hızınızı görebileceğiniz yer… Ve sorun şu ki, bir tür hasara uğraması çok kolay.

İster kötü bir düşüş yaşadınız, ister bir kapıya, duvara veya başka bir nesneye çarptınız, mesele şu ki, Xiaomi Mi Band 5 ekranı bir miktar zarar görebilir. Ve sonra can sıkıcı çizikler var. Panelin bir miktar korumaya sahip olduğu doğrudur, ancak sizi temin ederiz ki zamanla bu giyilebilir cihazın estetiğini bozan bazı çizikler ortaya çıkacaktır.

Göz önünde bulundurulacak seçenekler

Neyse ki, bu estetik sorunu yaşamamak için bir ekran koruyucu satın almanız yeterli. Aynı şey cihazın sunduğu çerçeveler için de geçerli. Öte yandan, elimizdeki mi bant 5 kayış. Bileziğin bu kısmı çok önemlidir ama aynı zamanda sandığınızdan çok daha hassastır. Çözüm? Beklentileri karşılayan bir yedek modele sahip olun.

Bu nedenle, işleri sizin için kolaylaştırmak için, bu aygıtı korumak ve birden fazla gereksiz korkuyu önlemek için Mi Band 5 için on aksesuardan oluşan bir derleme hazırladık. Lafı fazla uzatmadan sizler için seçtiğimiz farklı seçeneklerle sizleri baş başa bırakıyoruz. Kaçırma!

NEO+ klip tutucu

NEO+ klip tutucu

Bu derlemeye kullanılabilirliği ile şaşırtan bir ürünle başlıyoruz. Ve birçok durumda akıllı bandı bileğe takmak iyi değildir, ancak yepyeni aktivite bileziğinizi geride bırakmak istemezsiniz. Çözüm? Bu klibe bahis oynamanıza izin verecek benim grubum 5 spor ayakkabılarda veya başka herhangi bir yerde çok rahat ve her şeyden önce güvenli bir şekilde. Kaçırmak imkansız!

CAVN Ekran Koruyucu

CAVN Ekran Koruyucu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Xiaomi Mi Band 5 satın aldıysanız sahip olmanız gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de panele zarar vermemekle sorumlu ekran koruyucudur. Bu özel model, paneli olası çizilmelere karşı korumanın yanı sıra parmak izi önleyici bir sisteme sahiptir.

Askı ve koruyucu paketi Milomdoi

Askı ve koruyucu paketi Milomdoi

Bu durumda, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak eksiksiz bir paket önermek istiyoruz, çünkü eşsiz tasarım Bileziği olası darbelere veya düşmelere karşı korumak için dört TPU birimine ek olarak. Esas olarak, 15 farklı renkli kayıştan daha fazla ve daha az hiçbir şey dahil edilmediğinden.

askeri tarz kayış

Xiaomi Mi Band 5 Hianjoo için Kayış

Xiaomi aktivite bilekliğinizi korumak istiyorsanız göz ardı etmemeniz gereken unsurlardan bir diğerinin de üç adet içeren bu paket olduğunu daha önce belirtmiştik. desenli silikon kayışlar kamuflaj. Kayışların hiçbirinin en kötü anda kırılmamasını garanti etmek için yüksek dirençli silikondan yapılmış basit bir ürün.

UniqueMe Ekran Koruyucu Paketi

Kaçırmamanız gereken bir diğer ekran koruyucu ise firmanın bu modeli. UniqueMe. Bu ürünün kurulumu çok kolaydır, bu nedenle birkaç dakika içinde aktivite bileziğinizi tamamen işlevsel hale getirmenin yanı sıra, ekranın bu kadar kolay kırılmayacağını bilerek kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak ekstra korumaya sahip olacaksınız.

atFoliX Koruyucu Film

atFoliX Koruyucu Film

Bu derlemeye en iyilerle devam etmek Xiaomi Mi Band 5’inizin bakımı için aksesuarlar, Size bu diğer ekran koruyucuyu önerme fırsatını kaçıramazdık. Harika bir dokunuş hissi sunan esnek bir model. En iyisi mi? Birkaç saniye içinde yerleştirebilirsiniz.

BDIG Mi Band 5 Kayış

BDIG Mi Band 5 Kayış

Bu paket tam ikisi bir arada. Bir yandan geliyorlar aktivite bileziğiniz için üç koruyucu. Öte yandan, ilgi odağı olacak benzersiz bir stil elde etmek için pembe altını simüle eden paslanmaz çelikten yapılmış bir kayışın keyfini çıkarabilirsiniz.

CAVN Yedek Şarj Cihazı

CAVN Yedek Şarj Cihazı

Xiaomi Mi Band 5, kullanıcı deneyimini geliştirmek için yeni şarj sistemiyle şaşırttı. Bu sayede şarj ederken aktivite bileziğini kayıştan ayırmanız gerekmez. Ama sahip olmak kötü bir fikir değil yedek şarj cihazı orijinalin kırılması durumunda. Ve fiyatı gerçek yıkımdır.

Th-bazı silikon kayış

Th-bazı silikon kayış

Peki ya bu diğer yedek kayış? Yaptığınız spor ne olursa olsun, her türlü koşuya sorunsuzca dayanacağını bilerek gönül rahatlığıyla kullanabilmenizi garanti eden yüksek dirençli silikondan yapılmış bir ürün.

metal kayış

metal kayış

Akıllı bandınızı korumak için daha dayanıklı bir kayış arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bir başka mükemmel seçenek de paslanmaz çelikten yapılmış bu diğer modeldir. Çok çekici bir fiyatın yanı sıra mükemmel dayanıklılığı garanti eden iyi yüzeylere sahip bir ürün.

Milomdoi koruyuculu kayış

Xiaomi Mi Band 5 Koruyucu

Xiaomi Mi Band 5’inizin bakımını üstlenecek en iyi aksesuarların bu derlemesini bitirmek için, çok çekici bir tasarımı sergilemek için metal bir kayış ve iki ekran koruyucu içeren bu diğer paketi tavsiye etmek istiyoruz. Bu akıllı bandın ekranının herhangi bir hasar görmesini önleyin.

Topes de Gama’da ilk olarak Xiaomi Mi Band 5’inizi bu aksesuarlarla koruyun girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…