Xiaomi Mi AI Hoparlör 2: Xiaomi’nin yeni akıllı hoparlörü, sesi iyileştirmek için içeride yenilendi

Xiaomi bugün akıllı hoparlörünün üçüncü neslini piyasaya sürdü (gerçekten bir akıllı ekran olan Mi AI TouchScreen Speaker Pro 8’i çantaya koyarsak dördüncü). Bunu, zaten 199 yuan’a rezerve edilebildiği anavatanı Çin’de yaptı. değişim yaklaşık 26 Euro. Şu anda yerel pazarından çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.

Önceki model gibi, fikir şu ki, müzik dinlemeye ek olarak, hoparlör aynı zamanda Xiaomi ve diğer üreticilerin bağlı ürünlerinin tüm ekosistemi için bir tür kontrol merkezi olarak çalışıyor. Tasarım açısından, cihaz 2017’de piyasaya sürülen cihaza benzer. Ancak en iyisi içeride.

Xiaomi Mi AI Speaker 2 teknik sayfası

XIAOMI MI AI HOPARLÖR 2

BOYUTLAR VE AĞIRLIK

KONUŞMACILAR

MİKROFONLAR

BAĞLANTI

GÜÇ

FİYAT

211.6 x 88,2 x 88,2 mm 752 gram

2 inç

Altı

Wi-Fi 2.4/5GHz Bluetooth 5.0

8W

26 Euro değiştirmek

Daha ince ve daha iyi ses

Xiaomi 2

Yeni Xiaomi Mi AI Speaker 2, önceki modelle aynı. Böylece, dikdörtgen bir cihazımız var, ancak gövdesi hafif kavisli köşeleri var. alt bölgede delinmiş sesi çıkarmak için. En üstte LED’i ve farklı kontrol düğmelerini buluyoruz.

İki yıldır evde akıllı hoparlörler kullanıyorum ve onlardan her gün aldığım gerçek oyun bu.

Cihazın içinde, önceki modelde zaten bulunan bir daire şeklinde düzenlenmiş altı mikrofon buluyoruz. Sınırlarımıza ulaşıp ulaşmayacağını, ulaşırsa kesinlikle Google Asistan’ı kullanacağını bilmeden, Çin’de kullanılabilirler. XiaoAI’ye emir vermekXiaomi’nin kendi asistanı.

{«videoId»:»x80hrkg»,»autoplay»:false,»title»:»ALEXA_ ALEXA ile YAPABİLECEĞİMİZ 11 ŞEY VE Hâlâ YAPMADIĞIMIZ 5 şey (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC)»}

O da bir iki inç hoparlör bu vesileyle, stereo ses desteği ile tamamlandı. Bu şekilde, kullanıcı şunları yapabilir: iki hoparlörü bağla Daha sürükleyici bir ses elde etmek için birbirleriyle ve tüm odalarda müzik çalmak için evin etrafındaki diğer cihazlarla. Son olarak Xiaomi, basın iyileştirildiğini ve yeni ses algoritmasının daha büyük bir dinamik aralık sunduğunu iddia ediyor.

Bağlantı söz konusu olduğunda, cihaz Bluetooth 5.0 ve çift bantlı Wi-Fi, Sıradışı bir şey yok. İşin ilginç yanı, Philips dahil 89 ev otomasyon sistemi için destek sunan Xiaomi IoT platformunu desteklemek üzere tasarlanmış olması.

Xiaomi Mi AI Speaker 2’nin sürümleri ve fiyatı

Xiaomi 3

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Xiaomi Mi AI Speaker 2 Çin’de piyasaya sürüldü ve şimdilik İspanya’ya olası gelişiyle ilgili bir haber yok. Olursa güncelleyeceğiz. Konuşmacının fiyatı 199 yuan, karşılığında yaklaşık olarak 26 avro.

– Haberler Xiaomi Mi AI Hoparlör 2: Xiaomi’nin yeni akıllı hoparlörü, sesi iyileştirmek için içeride yenilendi aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…