Xiaomi: Mi A1 modelleri için 5 galeri uygulaması

Xioami Mi A1 modeli, inanılmaz bir kameraya sahip üst düzey bir cihaz ancak bir Android cihaz olduğu için galerisi Google Fotoğraflar ile çalışıyor ve tüm kullanıcılar bunu tercih etmiyor.

Bu cep telefonunuz varsa ve beğendiyseniz, galerisi beğeninize değil diye bir kenara bırakmanıza gerek yok, çünkü bu sorun düşündüğünüzden daha kolay çözülebilir.

Her ne kadar mükemmel bir Android cihazdan bahsediyor olsak da, daha iyi bir galerinin olmaması bazı kullanıcıları biraz rahatsız etti.

Bu yüzden bu sefer Xioami Mi A1’iniz için en iyi 5 galeri uygulamasından bazılarından bahsedeceğiz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Galeri A+

Fotoğraflarınızı çok iyi organize eden mükemmel bir galeri. Girdikten sonra, fotoğraflara, çevrimiçi ve albümlere bölünmüş üç bölüm göreceksiniz.

Fotoğraflar’da tüm resimler tarih ve saate göre sıralanmış olarak görünür ve elbette en yeni olanlar en üstte görünecektir.

Çevrimiçi’de, bulutta sakladığınız tüm fotoğraflar olacaktır. Ve Albümlerdekiler, albümlerdeki tüm fotoğrafları gösterir.

düz galeri

Bu başka bir mükemmel alternatif. Burada, klasörlerdeki tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı görebileceksiniz, ancak hepsini ilk bakışta görme seçeneği de var.

Bu uygulama aynı zamanda kendi oynatıcısına sahiptir ve video ve fotoğraflara ek olarak gifleri de destekler.

hızlı resim

Bu, en eski galerilerden biridir ve şüphesiz en çok kullanılanlardan biridir.

Burada fotoğrafları klasörlere göre görebilir ve bunlar tarih ve saate göre sıralanmıştır. Diğerlerinden farklı olarak, burada klasörlerin dışında bir görünüm elde etmek mümkün değildir, ancak diğer uygulamalar gibi onları kopyalamaya ve taşımaya izin verir.

Ayrıca, diğerleri arasında Google Drive, Dropbox gibi çeşitli çevrimiçi hizmetlere sahiptir.

resimler

Bu uygulama tasarım açısından diğerlerinden farklıdır, bu nedenle herkesin hoşuna gitmeyebilir.

En üstteki takvime tıklayarak görüntülerin görünümünü aya göre değiştirebilir ve klasör aramak için üç çubuğun simgesiyle bulabilirsiniz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ek olarak, Chromecast ile uyumludur ve reklamları yoktur, çok önemli bir şey.

Galeri F

Evet, varsayılan olarak fotoğrafları görüntülemek klasörlerdedir, ancak onları görüntülemenin farklı yolları vardır, bu nedenle varsayılan düzeni beğenmediğiniz kaosta sorun yaşamayacaksınız.

Videoları ayrı ayrı ve ayrıca tüm medyayı görebileceksiniz.

Bu uygulamanın bir avantajı, fotoğraflarınızı sınıflandırmak için etiketler eklemenize ve ardından onları daha kolay aramanıza izin vermesidir.

Ayrıca klasörleri sabitleyebilirsiniz ve bulut hizmeti vardır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…