Xiaomi Mi 11 Ultra, yeni bir video sızıntısında özçekimler için harika bir arka mini ekrana sahip

Xiaomi Mi 11’in küresel sunumu, bu üreticinin yeni üst düzey akıllı telefonunun tüm ayrıntılarını bilmemize izin verdi, ancak bununla birlikte ağabeyi hakkında giderek daha fazla söylenti almaya başladık. Xiaomi Mi 11 Ultra.

Filipin kanalı Tech Buff’tan sızdırılan bir video, şimdi bu terminal hakkında meşru gibi görünen ve özellikle bir arka kamera modülünde meraklı mini ekran.

Daha yüksek kaliteli özçekimler için yardımcı olan bir mini ekran

Videoda sızdırılan Mi 11 Ultra gerçekten meşruysa – ve gerçekten öyle görünüyor – neredeyse terminalin tüm genişliğini kaplayan ve arka modülde üç sensörlü bir akıllı telefonla karşı karşıya olacağız. cep telefonunun gövdesinde açıkça öne çıkın.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4f/6b/a2/60267c903bef072da8/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/2c/38/93/60267ee33bef072dc7/orijinal/xiaomi-mi-11-ultra-todo-lo-que-sabemos-miniatura.jpeg»}

Bu modülde, aşağıdakilerden birinin nasıl yapıldığını açıkça görebilirsiniz. 48 Mpiksel sensör 120x yakınlaştırmaya sahiptir Ana 50 Mpiksel sensöre eklenecek Mi 10 Ultra ve yine 48 Mpiksel çözünürlüğe sahip ultra geniş açılı fotoğraflar için üçüncü bir sensör gibi.

Xiaomi Mi 11, ilk izlenimler: mükemmel olmasa da Snapdragon 888'in iyi bir prömiyeri

Bununla birlikte, bu arka modülle ilgili en çarpıcı şey, hareket edebilecek gibi görünen o meraklı ikincil mini ekrandır. ana ekranı yansıtma.

süper 4

Bu boyutta geleneksel amaçlar için kullanmak mümkün olmasa da, söz konusu ekran olabilir gibi görünüyor. fotoğrafları çekmeden önce özçekimleri önizlemenin ilginç bir yoluancak ön kamera ile değil, arka ile.

süper 1

Bu, yüksek kaliteli arka sensörlerin performans göstermesini sağlar. söz konusu arka modülün tüm avantajlarıyla özçekimlerözellikle ana sensörü ve yüksek kaliteli grup selfie’leri için ultra geniş açı ile.

Bu farka ek olarak, Mi 11 Ultra 5.000 mAh pil ve muhteşem 67W hızlı şarj. Ayrıca standart modele kıyasla dikkat çekici bir yenilik olan IP68 direncine sahip olacak.

ultra 7

Orijinal video artık mevcut değil, ancak XDA-Developers yapmayı başardı. hala görülebilen bir kopya tüm bu özellikleri gösteren Filipinli youtuber ile.

süper 5

Bu modelin tanıtım tarihi bilinmiyor ama tabii ki bu ikincil mini ekran seçeneği en merak edilen fikirlerden biri. bu çekimleri elde etmek söz konusu olduğunda arka kameralardan yararlanabildiğimizi gördük.

ultra 8

Aynı şeyi yapmanın başka yollarını da görmüştük: dönen kameralar ASUS Zenfone 6 iyi bir örnek ve Xiaomi’nin teklifinin onaylanıp onaylanmadığı ve düzgün çalışıp çalışmadığı görülecek.

üzerinden | XDA-Geliştiriciler

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xiaomi Mi 11 Ultra, yeni bir video sızıntısında özçekimler için harika bir arka mini ekrana sahip aslen yayınlandı Xataka Xavier Pastor tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…