Xiaomi Mi 11 Ultra, ikincil ekrana sahip devasa bir kamerayla sızdırıldı

Bu yıl Xiaomi, üst seviye Xiaomi Mi 11’i herhangi bir ortak olmadan sundu, ancak varyantların çok uzun sürmeyeceği açıktı. Xiaomi Mi 11 Pro’nun gerçekleşip gerçekleşmemesi durumunda, daha da iyi bir şeyimiz var: bir sızıntı Xiaomi Mi 11 Ultra ve devasa arka kamerası.

Filipinli YouTuber Tech Buff, henüz mevcut olmayan bu terminalin ilk izlenimleriyle artık mevcut olmayan bir video. Neredeyse tüm özellikleri ve yıldız özelliği ortaya çıktı: kameralar için modülde ikincil ekran.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/0a/18/62/5fea0b2e4bd22ffa2f/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4f/8e/62/5fea0e553bef075b58/original/mini-xtk-xiaomi-2.jpeg»}

XL kamera modülüne sahip Xiaomi Mi 11 Ultra

Mi 11 serisinden bir sonraki göreceğimiz şeyin Xiaomi Mi 11 Pro olacağını düşündüğümüzde şaşırdık: Gelecek olan, en azından, Xiaomi Mi 11 Ultra. Ayrıca Snapdragon 888 ile üst düzey, ancak kimseyi kayıtsız bırakmayan bazı özelliklere sahip.

Mobil fotoğrafçılık hakkında her şey (6): dijital yakınlaştırma, optik yakınlaştırma ve hibrit yakınlaştırma nedir

Ön tarafta, standart Xiaomi Mi 11 ile karşılaştırıldığında çok az haberimiz var. Kenarlarında kavisli, kenarları küçültülmüş bir ekranımız ve köşelerinden birinde delikli bir ön kameramız var. Tech Buff tarafından paylaşılan videoda bunun bir panel olduğu belirtiliyor. 120 Hz yenileme ile 6,8 inç OLED, WQHD + ve Gorilla Glass Victus koruması.

mi11ultra ekran

Sürpriz, Xiaomi Mi 11’in kameraları için zaten merak uyandıran modülün daha da büyüyecek şekilde geliştiği arka planda geliyor. Temel olarak, terminalin tüm genişliğini ne olurdu ile kaplar. 50 megapiksel ana sensör, 48 megapiksel geniş açı ve üçüncü 48 megapiksel telefoto sensörteorik olarak 10x yakınlaştırma yeteneğine sahiptir.

Ancak kamera modülü ile ilgili en çok merak edilen şey ise şu: ikincil bir ekran içerir ana ekranda görüntülenenleri yansıtır. WhatsApp’ta mesajları görüntülemek için çok küçük, ancak özçekim veya kayıt yaparken çerçeveyi ayarlamak yeterli olmalıdır.

Xiaomimi11ultra

Bu terminalin diğer detayları, MIUI 12.5’in kurulu olması, 67W hızlı şarj, 67W kablosuz şarj özellikli 5.000 mAh pil Harman Kardon stereo hoparlörler ve ekranın altında bir parmak izi okuyucu ile 10W ters şarj. Şu anda, resmi olarak ne zaman ışığı göreceğine dair bir haber yok.

üzerinden | gizmoçina

– Haberler Xiaomi Mi 11 Ultra, ikincil ekrana sahip devasa bir kamerayla sızdırıldı aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…