Xiaomi, Mi 11 Ultra için Mi Band 5’in ekranlarını “geri dönüştürüyor”, fark ettiniz mi?

yeşil şeyler Bazıları diyecek ki, iki bölümdeki muazzam olayında –Kısım I ve Kısım II– Xiaomi sonunda bize kataloğunun en iyisini gösterdiyeni Mi 11 Ultra ve ilk katlanır akıllı telefonu Mi MIX Fold gibi iki diferansiyel akıllı telefon ile, Pazarın ön saflarında yer almak için yenilik yapmak isteyen.

Aslında, bu Mi 11 Ultra’da fotoğrafçılık çok üstün sizi neredeyse içinde son teknoloji bir akıllı telefon bulunan yeni bir kompakt fotoğraf makinesi ailesiyle tanıştırabileceğimizi, bu sefer sırtında küçük bir AMOLED paneli dahil bu sadece yapmakla kalmayacak özçekim önizleme ile değil, aynı zamanda bildirimler veya bir saat gibi belirli kullanışlı işlevler ekleyin her zaman.

Bir zamanlar Xiaomi Mi 11 Ultra’ya bağlı, ikincil ekranı ve her şeyiyle kompakt bir kamera vardı!

Bu özelliği ilk defa görmüyoruzXiaomi tarafından devasa bir fotoğraf modülü için bir pansuman olarak tanıtılmasına rağmen, geçmişte LG veya Meizu tarafından da keşfedildi. gelişmiş yardımcı programlar ve yüksek kalite 1.1 inç diyagonalinde.

hakkında bir AMOLED panelitüm çarpıcı renkleri ve yüksek çözünürlüğü (1,1 inçte 126 x 294 piksel) ile boşuna değil. önizleme için netlik sağlar kendi kendine fotoğraflarsaat, bildirimler, çağrı uyarıları veya multimedya kontrolleriyle her zaman açık kalma söz konusu olduğunda düşük tüketim ekler.

Bir röportajda Lei Jun, Mi 11 Ultra’nın ikincil ekranının aslında 2020 Mi Band 5’te kullanılanla aynı olduğunu kabul etti, ancak bileziğin satılmamış birimlerini geri dönüştürdüklerini doğrulamadı.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 11 Ultra: En güçlü Xiaomi’nin tüm teknik özellikleri ve özellikleri

2020’nin Mi Band 5 ölçüm bileziği ile ortak bir yanı var ve bu da GizmoChina’ya göre, öyle görünüyor ki Xiaomi, Mi Band 5’in ekranlarını yeniden kullanıyor onları yepyeni Xiaomi Mi 11 Ultra’nın fotoğraf modülüne entegre etmek.

Haber, ITHome gibi yerel medya tarafından, bir röportajın ardından ortaya çıktı. Haidian devinin CEO’su Lei Jun, bu 1.1 inçlik AMOLED panelinin yeninize farklılık katan amiral gemisi telefonlar aslında niceliksel bileziklerinde aynıydı Geçen kursun 2020. Yeni Mi Band 6’nın boyutunu 1.56 inç’e çıkardığı unutulmamalıdır.

Açıkçası Lei Jun geri dönüşüm panelleri olup olmadığından bahsetmedi Bileziklerinin satılmayan birimlerinin sayısı veya tedarikçilerine verilen siparişin bu ikincil panel ile Xiaomi Mi 11 Ultra’ya farklılaşma sağlamak için yeni olması durumunda, gerçek şu ki, bileşenlerin yeniden kullanılması, fiyatın daha fazla yükseltilmemesine kesinlikle katkıda bulunacaktır. Yeni Çin amiral gemisi, İspanya için 1,199 Euro’ya şifrelendi.

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın ikincil AMOLED panelinin sunduğu tüm seçenekler

Bu mini ekranın donanım övünmesine ek olarak hangi iyileştirmeleri eklediğini bilmek istiyorsanız, bunu gerçekten bilmelisiniz. birincil işlevi ana kameranın vizörüdürelde edebilmek özçekim cihazın ana sensörleri ile en iyi kalitede.

Her durumda, bu AMOLED tipi panel her zaman açık kalmak için çok düşük tüketim sunarböylece Mi 11 Ultra’nın ana ekranını açmaya gerek kalmadan ilk bakışta bilgi sahibi olunabiliyor.

Aslında, belki de en ilginç ek işlevi, müzik çalmayı kontrol et cihazda multimedya oynattığımızda gösterilecek bazı basit düğmelerle, gibi diğer seçenekleri ekleyerek çağrı uyarıları böylece doğrudan bu mini ekrandan yanıtlayabilir veya reddedebiliriz.

Xiaomi Mi 11 Ultra, ikincil ekran

Mi 11 Ultra’nın küçük arka AMOLED panelinin bazı özelliklerinin ekran görüntüleri.

Ayrıca bize bir pil şarj durumu ve bildirimler ile her zaman açık izle terminalin, yüklenirken en çarpıcı animasyonu ve hatta hava durumu bilgisi bir tür hava durumu sekmesinde.

Son olarak, bir Acil aramalar için SOS moduve biz de bu arka ekrandan doğrudan sesli asistanı çağırın Terminal bir masanın üzerine tünemişken büyük bir komplikasyon olmadan.

Açıkçası estetik bir pansuman görevi de görecek ve çok fazla katkı sağlamasalar da mümkün olacaktır. modu özelleştir her zaman ekranda Kullanıcı tarafından seçilecek kişiselleştirilmiş animasyonlar, metinler veya resimler ile bu panelin.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 11 Ultra ve Mi MIX Fold duvar kağıtlarını ücretsiz indirin

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi girişi, Mi 11 Ultra için Mi Band 5’in ekranlarını “geri dönüştürüyor”, fark ettiniz mi? ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…