Xiaomi Mi 11 Lite, çok yakın bir sunumu onaylıyor gibi görünen sızdırılmış görüntülerde görünüyor

Xiaomi Mi 11, hem Çin’de hem de İspanya da dahil olmak üzere diğer birçok bölgede zaten sokaklarda ve Aralık ayında varacak gibi görünen ve henüz Şubat ortasında görünmeyen bir Mi 11 Pro hakkında şimdiden söylentiler var. Bununla birlikte, başka bir model radarın altına giriyor ve yaklaşmakta olan gelişini onaylayan bir görüntü ortaya çıktı, Xiaomi Mi 11 Lite.

Çinli üretici, sezon ilerledikçe bizi katalog liderlerinin birden fazla çeşidine zaten alıştırdı. Sadece T modelleri yılın ikinci yarısında gelmekle kalmıyor, aynı zamanda SE modellerinin ve ayrıca Xiaomi Mi 11 Lite gibi Lite modellerinin nasıl geldiğini görüyoruz. içinde görmek mümkün görünüşte gerçek bir görüntüelbette markanın kendisi tarafından onaylanmasa da.

Kontrollü güce sahip ağabeyinin tasarımı

Mi 11 Lite

Bu sözde gerçek Xiaomi Mi 11 Lite’ın görüntüsünde gördüğümüz ilk şey, markanın zaten onaylayacağı veya reddedeceği bir şey, ağabeyi Xiaomi Mi 11’e büyük bir benzerlik taşıması. Sadece o ‘yin-yang’ görünümüyle arka kamera modülüne bir göz atın ve üzerinde üç lens var gibi görünüyor. Ana, geniş açı ve derinlik? Göreceğiz.

Xiaomi Mi 11, analiz: Değerli bir üst düzey rakip olmak için 1.000 avroya ulaşmak gerekli değil

Bu üçlü arka kamera modülü hakkında, sayısının ötesinde henüz bir şey bilinmiyor, ancak filtrelenmiş görüntüde ön kamerayı barındırmak için sol üst köşede delik bulunan ekran bir LCD olabilir. Söylentiler öyle söylüyor ki e hakkında konuşuyorlarTelefonun parmak izi sensörü bir tarafa taşınacaktıbu gelecekteki Xiaomi Mi 11 Lite’ta bir AMOLED ekranın varlığını ekarte edecek bir şey.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/70/9c/b3/6021687f3bef074aec/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/00/39/a3/602169ce4bd22f8209/orijinal/mini-xiaomi-event.jpeg»}

Diğer söylentiler bir Snapdragon 730 veya benzerinden bahsediyor Yazılım bölümünde, mantıklı olan, 2021 yılının başında Çin’e geldiğini gördüğümüz Xiaomi Mi 10i’yi zaten hareket ettiren Snapdragon 750 gibi 5G’li üstün bir modele bahse girmek olsa da. Bakalım ne olacak. Sonunda, sızdırılan görüntüde çok gerçek görünen ve sunulması çok uzun sürmeyebilecek bu Xiaomi Mi 11 Lite ile oluyor.

üzerinden | Android Yetkilisi

– Haberler Xiaomi Mi 11 Lite, çok yakın bir sunumu onaylıyor gibi görünen sızdırılmış görüntülerde görünüyor aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…