Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 Ultra, Galaxy S20 Ultra’dan daha yüksek bir yakınlaştırma getirecek

Xiaomi Mi 10

Xiaomi’nin bir sonraki lansmanı, özellikle Mi 10 Ultra, Samsung’un akıllı telefonu Galaxy S20 Ultra’dan daha iyi performans gösterecek bir yakınlaştırma ile gelecek gibi görünüyor. Ve bu amiral gemisi telefonun birçok avantajını zaten biliyor olsak da, Xiaomi Mi 10 ailesinin bir sonraki üyesinin başka neler getireceğini bilmemiz gerekiyor.

Başlangıç ​​olarak, en çok göze çarpan unsur, 120X periskop yakınlaştırma sağlayan kamera seti, Galaxy S20 Ultra ise 100X’e kadar yakınlaştırıyor. Xiaomi’nin, Xiaomi Mi 10 Extreme Hatıra Sürümü olarak adlandırdıkları, sektördeki 10 yılı için bir hatıra telefonunu 11 Ağustos’ta piyasaya süreceğini belirtelim.

İLGİLENİYORSUNUZ: Temassız Teknolojinin Yararlı Olmasının 5 Nedeni

Xiaomi Mi 10 Ultra: 120X süper yakınlaştırma

Mi 10 Ultra
  • Serinin akrabalarından biri olan Mi 10 Pro’nun kullandığı kamera modelinin aynısı, markanın 2019 yılında fırlattığı bir uyduda da kullanılmış ve Dünya’nın mükemmel fotoğraflarını çekmişti. Bu kameralar, 108 megapiksel sensörleriyle karakterize edilir; yeni Mi 10 Ultra’yı getirenle aynı.
  • Xiaomi’nin yeni lansmanının kameralarının mimarisi, 108 megapiksel sensörlerin giderek daha gelişmiş bir şekilde geliştirilmesinin ürünü olabilir. Unutulmamalıdır ki Samsung ve Xiaomi, telefon kameraları için bu tür bir yeniliği sunmak için Ağustos 2019’da bir ittifak yapmıştı. Hatta her iki markanın lansmanlarına eşlik eden kameraların kendi aralarında bu kadar ölçülü olmasının sebebi bu olabilir.

Görüntüler: Xiaomi, Weibo aracılığıyla; Xiaomi Küresel.