Xiaomi Mega Lansman 2021: Bugünkü sunumu bizimle canlı ve videolu izleyin

Xiaomi, kutlamak için Paskalya tatilinden sonraya kadar beklemek istemedi «mega lansman«. Şirket bugün bizi, tahmin edilebileceği gibi, diğer ürünlerin yanı sıra yeni bir Mi MIX ve şirket içinde geliştirilen yeni bir işlemcinin beklendiği yeni bir ürün grubunu sunmaya çağırdı.

Konferans bugün yapılacak, 29 Mart, 13:30 İspanya yarımadası saati ve tabii ki bizimle canlı ve direkt olarak takip edebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi YouTube kanalımızda yorumlarımızla, etkinlikler sayfamızda ve Twitter profilimiz @xataka üzerinden yapabilirsiniz. İşte bölgelere göre tarifeler:

  • ispanya: 13:30 (Kanarya Adaları’nda 12:30).
  • Meksika: 05:30
  • Ekvador, Kolombiya, Küba: 6:30 AM
  • Venezuela: SABAH 7:30.
  • Şili, Arjantin: ÖĞLEDEN ÖNCE 8:30.

ne görmeyi bekliyoruz

Xiaomi mega lansman hakkında konuşuyor, bu yüzden beklendiği gibi sadece herhangi bir olay değil. Xiaomi’yi tanımak ve önceki sunumlara bağlı kalmak, büyük olasılıkla yeni bir akıllı telefon partisi ve şirketin beklediği gibi Mi MIX serisinin geri dönüşünü göreceğiz.

Çinli şirket birkaç ipucu verdi. Twitter profillerinde, “zarafet ve verimlilik arasındaki mükemmel dengeyi keşfedin” yazan ve içinde dizüstü bilgisayarın neye benzediğini gördüğümüz bir görselin yanı sıra çeşitli renklerde dört spot ışığına sahip bir fotoğraf ve dedikleri başka bir tweet’i yayınladılar. “ULTRA özel” bir etkinlik olacak. Her şeyi anlatan bir parça.

{«videoId»:»x806icj»,»autoplay»:true,»title»:»YENİ XIAOMI MI MIX! – Xiaomi’nin ilk KATLANABİLİR’i?»}

Öte yandan, Xiaomi bunu doğruladı. kendileri tarafından geliştirilen yeni bir işlemci sunacak, Samsung’un Exynos’ta, Apple’ın M1’de, A’da ve Huawei’de Kirin’de yaptığı gibi. Şirket, yıllar önce kendi işlemcisi olan Surge S1’i sunmuştu ve şimdilik bir halefi tanımıyor. Beklemek meselesi.

Her durumda, bugünkü olay yolları işaret ediyor. Canlı sayfamız, YouTube kanalımız ve Twitter profilimiz @xataka üzerinden bizimle takip edebileceğinizi hatırlatırız. İspanya yarımadası saatiyle 13:30’da başlayacak. Görüşürüz!

Canlı | Xiaomi’nin sunumunu bizimle canlı takip edin

– Haberler Xiaomi Mega Lansman 2021: Bugünkü sunumu bizimle canlı ve videolu izleyin aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…