Xiaomi, Mart ayında Redmi Note 10’un gelişini doğruladı: Bir sonraki harika orta sınıf hakkında bildiklerimiz bunlar

Xiaomi’nin bir sonraki harika cep telefonu ısınıyor. Ve birinci sınıf bir telefon olmayacak: Xiaomi Redmi Note 10, Mart ayı sunumunu onayladı. Dünya çapında 200 milyondan fazla Redmi Note telefonu sattıktan sonra, bir sonraki seri yüksek hedefliyor.

Xiaomi Mi 11, kataloğunun en üstüne hakim olmayı hedefleyen markanın en yeni ‘canavarı’. Yine de, orta seviye cep telefonları en çok satılanlar; dümende Redmi Note ailesi ile. Redmi Note 9’dan neredeyse can sıkıntısından modellerimiz oldu. Ve ilkinin açıklanmasından bir yıl sonra, yenilenme zamanı gelmişti. Mart, seçilen aydır.

Xiaomi, Hindistan’da Redmi Note 10 sayfasını açıyor

Her şey, markanın geçen yılki stratejisini Xiaomi Redmi Note 10 ile tekrarlayacağını gösteriyor: Mart ayının başında sınırlı lansman, daha sonra uluslararası olarak piyasaya sürülecek. Üretici, Mart ayı için Hindistan’daki etkinliği onayladı. Ve verilen bazı hashtag’ler Sosyal ağlarda kullandığınız bir habere göre, söz konusu etkinliğin 10 Mart’ta gerçekleşmesi muhtemeldir (modellerin numaralandırılması ve Twitter #10on10 hashtag’i ile örtüşmektedir).

Xiaomi Redmi 9 serisi büyümeyi bırakmıyor: Redmi Note 9T ve Redmi 9T ile sekiz tane var, bu yüzden kardeşleriyle karşılaştırılıyorlar

Şu an için Xiaomi Redmi Note 10 hakkında, ailenin kesinlikle farklı modellere ayrılmış olması dışında pek bir bilgi bulunmuyor. Sızıntılar başlangıçta dört telefondan bahsediyor: Xiaomi Redmi Note 10’un 4G ve 5G varyantı ve olası Xiaomi Redmi Note 10 Pro için aynı karar. Aynı sızıntılar, Amazon Hindistan’da yukarıda belirtilen dört cep telefonu ve piyasaya sürülme tarihi olan bir reklamı ele geçirdi: 10 Mart. GizmoChina tarafından gösterilen yakalama, çok güvenilir görünmüyor, ancak her şey tahminlerin sonunda yerine getirileceğini gösteriyor.

Xiaomi Hindistan’da şimdiden Redmi Note 10 sayfasını aktifleştirdi.Gelecekteki aile ile birlikte ona eşlik edecek bazı detaylar bekleniyor. Kendine saygısı olan her cep telefonunda olduğu gibi, fotoğrafçılık onun varlıklarından biri olacak. Telefonların akıcılığı ve hızı da önemli olacak, bu nedenle orta menzilde kesinlikle en iyi Qualcomm ve MediaTek’e sahip olacaklar (yüksek yenileme hızına sahip bir ekran dışında). Büyük olasılıkla 5G versiyonlarını içerecekleri göz önüne alındığında, Dimensity 800, Snapdragon 732G ve Snapdragon 750G, özelliklerine dahil edilebilir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/10/e2/c2/5ebd6ab24bd22f5fbe/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/30/aa/02/5ebd6a924bd22f5fc5/orijinal/miniatura-review-redmi-note-9-y-note-9-pro.jpeg»}

Twitter’da başlatılan ve daha sonra geri çekilen bir anketle Hindistan’daki Xiaomi Redmi, Redmi Note 10 için 120 Hz’de LCD ekran. Kesinlikle hızlı şarj, yaklaşık 5.000 mAh pil ve performans açısından iyi dengelenmiş donanımın geri kalanını aşağı yukarı uygun bir fiyata içerecekler. Tabii ki, Xiaomi Redmi Note 10’u (veya) tam olarak bilmek için neredeyse bir ay beklememiz gerekecek.

üzerinden | GizmoÇin

– Haberler Xiaomi, Mart ayında Redmi Note 10’un gelişini doğruladı: Bir sonraki harika orta sınıf hakkında bildiklerimiz bunlar aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…