Xiaomi, İspanya’da en ucuz el tipi kablosuz elektrikli süpürgesini piyasaya sürdü

Xiaomi son iki günde bir düzineden fazla yeni ürün duyurdu. Bunların arasında klimalar, nemlendiriciler veya robot elektrikli süpürgeler gibi farklı segmentlerde en iyi cihazlarından bazılarını buluyoruz. Ancak, varış hakkında hiçbir şey söylemediler. ispanya ondan el tipi elektrikli süpürge daha ucuz.

Şimdiye kadar İspanya’da üç adet Xiaomi kablosuz el tipi elektrikli süpürge bulduk. İlk gelen oldu Mi El Süpürgesi 1C. takip etti Elektrikli Süpürgem Mini, kompakt bir boyut karşılığında çok sınırlı bir güçle. En son gelen oldu Elektrikli Süpürgem G10, bugüne kadarki en güçlü ve 299,99 Euro’luk biraz yüksek bir fiyatla. Şimdi, Xiaomi Mi Elektrikli Süpürge Light’ın yeni ara versiyonu, daha da dengeli bir satın alma olmayı hedefliyor.

Mi Elektrikli Süpürge Işığı: en ucuz süpürge elektrikli süpürge

bu Mi Elektrikli Süpürge Işığı emiş gücüne sahip bir elektrikli süpürgedir. 50 aW, 1C’nin sadece 20 avroya mal olan 120 aW’sine kıyasla. En güçlüsü olan G10, 150 aW güce sahiptir.

Gövde oldukça hafif, sadece ağırlığında 1.2kgDiğer elektrikli süpürgelerin ağırlığı 3,5 ve 4 kg ile karşılaştırıldığında, evin içinde taşımayı daha kolay ve daha rahat hale getirir. Ayrıca, daha az güce sahip olmanın bir başka avantajı da pilin uzun süre dayanmaya devam etmesidir. 45 dakikalık kullanım ile standart modda 2.500 mAh, maksimum performans modunda 13 dakikaya düşüyor. Motor fırçasızdır ve bu durumda bile 79 dB’ye ulaşabilen bir gürültü ile çalışmasını daha sessiz hale getirir.

xiaomi elektrikli süpürge 2021

Elektrikli süpürge, içindekileri filtreleyen 3 aşamalı bir filtre sistemine sahiptir. parçacıkların %99,98’i. İlk filtre sikloniktir ve parçacıkları anında ve verimli bir şekilde yakalar. İkincisi, tozu filtreleyen bir pamuklu filtre ve üçüncüsü, partikülleri 0,3 mikrona kadar filtreleyen bir HEPA filtresidir.

Birden fazla kafa içerir

Diğer elektrikli süpürgeler gibi birkaç kullanım şekli vardır. Zemin için uzatılmış moda ek olarak, kanepenin köşelerine kolayca erişmek için dar bir başlığımız ve aynı anda süpüren ve süpüren bir fırça başlığımız var, örneğin klavye üzerinden geçirmek için ideal.

Duvara takılabilen ve alternatif kafaları da asabileceğimiz bir desteği olduğu için depolama sistemi oldukça basittir. Her kafanın hızlı ve kolay ayarlanması için bir serbest bırakma düğmesi vardır ve ayrıca vakumlamadan sonra tozu sökmek ve atmak için kabı kolayca sökebilir. HEPA ile önerilen şey değiştirmek olsa da, filtreler tekrar kullanmak için yıkanabilir. 2 veya 3 ayda bir daha iyi performans için.

onun fiyatı €149,99ve zaten bulundu İspanya’da satılık, nesneleri, köşeleri ve çatlakları temizlemek için bir robot elektrikli süpürge için ideal bir tamamlayıcıdır.

Xiaomi’nin İspanya’daki en ucuz el tipi kablosuz elektrikli süpürgesini piyasaya sürdüğü yazısı, ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…